منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۳
شناسه خبر: 326312
گروه :خبر
210543_730

راه ارتباطی هشتبندی اینک در پس بی تدبیری های لازم ، امید یک سفر بی خطر را از ساکنین شهر هشتبندی گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، از آنجایی که یک راه ارتباطی خوب و مناسب می تواند شرایط مساعدی برای رفت آمد ها و کاهش بار ترافیکی در شهرها بکاهد اما شهر هشتبندی باوجود مزارع کشاورزی و صادرات محصولات کشاورزی باحجم بارترافیکی در فصل های خاصی از سال مواجه می باشد.

 

حجم ترافیکی و تردد زیاد  وسایل نقلیه راه های ارتباطی شهر هشتبندی را به یک راه ارتباطی همراه با چاله چوله هایی به حجم و وسعت غیر قابل تصوری تبدیل کرده است.

 

با توجه به اینکه مقدار محدودی از طول راه ارتباطی شهر توکهور و هشتبندی روکش آسفالت از نوع آسفالت سرد شده است اما این گزارش حاکی از نگرانی ساکنین شهر هشتبندی را به دنبال دارد .

 

راه ارتباطی هشتبندی که به راه ترانزیتی محصولات کشاورزی شهرت خاص و عام شده است اینک در پس بی تدبیری ها امید یک سفر بی خطر را از ساکنین این شهر گرفته است.

 

 محور ارتباطی هشتبندی به میناب یکی از حادثه خیزترین محور های ارتباطی استان هرمزگان به طول 60 کیلومتر است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند