منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
شناسه خبر: 262800
گروه :خبر
hormoz

پیکر فواد مشعلی و محمد‌سعید سعیدی‌زاده دو نفر از قاریان درگذشته در فاجعه منا پس از گذشت ۱۰۰ روز شناسایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، احمد مشعلی دایی فواد مشعلی از قاریان مفقود فاجعه منا از شناسایی پیکر دو قاری مفقودی فاجعه منا خبر داد.

وی گفت: چندی پیش از فرمانداری آبادان با من تماس گرفتند و از شناسایی دو قاری درگذشته در فاجعه منا خبر دادند. با مراجعه به فرمانداری عکس فواد مشعلی را دیدم و او را شناسایی کردم، البته کار تشخیص هویت نهایی هنوز انجام نشده اما با توجه به این عکس شناسایی پیکر این عزیزان قطعی است.

پیکر ۲ قاری مفقود فاجعه منا شناسایی شد

همچنین دقایقی پیش سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در گفت‌وگویی از شناسایی پیکر فواد مشعلی و محمد‌سعید‌ سعیدی‌زاده خبر داد.

فواد مشعلی و محمد‌سعید‌ سعیدی‌زاده دو نفر از اعضای کاروان نور بودند که صد روز پیش به همراه حسن دانش، محسن حاجی حسنی و امین باوی در جریان فاجعه منا دعوت حق را لبیک گفتند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان