منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
شناسه خبر: 310696
گروه :خبر
635972031365335867

مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون توانسته با تقویت حوزه فرهنگی و حاکم نمودن فضای معنوی مطلوب در دانشگاه نقش بسزایی در حفظ ارزشهای انقلاب ایفا نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ جواد بیژنی مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان در دیدار خود با دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان با بیان اینکه حفظ ارزش های انقلاب و نظام مقدس اسلامی  وظیفه دینی و ملی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون توانسته با تقویت حوزه فرهنگی و حاکم نمودن فضای معنوی مطلوب در دانشگاه نقش بسزایی در این زمینه ایفا نماید.

 

 مسئول بسیج دانشجویی استان همراهی و اعزام دانشجویان به اردوی راهیان نور را گوشه ای از خدمات ارزنده و ماندگار این دانشگاه یاد کرد و گفت: بدون تردید زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و پیوند دو نسل مجاهد ود مافع از ارزشمند ترین خدماتی است که دانشگاه آزاد اسلامی آن را عملی نموده است.

 دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نیزدر این دیدارضمن  قدردانی از زحمات بسیجیان پر تلاش درراستای حفظ امنیت و آسایش کشور اظهار کرد: پیشرفت ها وکسب افتخارات درزمینه های مختلف در سایه امنیت و آرامش امکان پذیر بوده و چیزی جز این نیست.

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تصریح کرد:دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان یکی از دستاورد های بزرگ انقلاب و نظام می باشد لذا فعالیت های دانشگاه همواره در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب بوده و حرکت آن در جهت تقویت فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی در کشور است.

باقری نگاه دینی و مدیریت راهبردی رییس دانشگاه آزاد اسلامی را رمز موفقیت دانشگاه دانست و عنوان کرد: نهادینه کردن فرهنگ انقلابی در بین دانشجویان همواره ازاولویت های دانشگاه بوده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

 گفتنی است در پایان این دیدار مسئول بسیج دانشجویی استان به پاس زحمات و همراهی این دانشگاه در اجرای برنامه های فرهنگی به خصوص همکاری در برنامه” راهیان نور” با اهداء لوح سپاس که از سوی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان صادر شده بود از رئیس این واحد دانشگاهی قدر دانی کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان