منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
شناسه خبر: 230002
گروه :خبر
428585852

مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به عملکرد سازنده اولیاء و مربیان ارتقاء در سطح دانش آموزان افزود:پیوند اولیاء و مربیان در مدرسه نقش بی بدیلی در تربیت دانش آموزان دارد.

محمدکرمپور، مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به هفته اولیاء و مربیان گفت : هیچ چیزی نمی تواند جایگزینی برای تربیت برای دانش آموزان داشته باشد تنها ملاک آموزشی پدر و مادر و مربیان هستند.

 

 
کرمپور اظهار کرد : کارکرد سازنده اولیاء و مربیان ارتقاء در سطح  دانش آموزان دارد و این انجمن‌های در مدارس  باید از تخصص و مهارت‌های اولیا استفاده کنند و این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

 

 

 
مدیر کل آموزش و پرورش با توجه به برنامه های این هفته افزود : دستگاه های نمونه در نماز جمعه که شامل دانش آموزان و مربیان و اولیا شرکت داشته اند و برنامه های نهادینه ای در این راستا ارتباط و تعامل در دست اقدام داریم.

 

 

 
کرمپور خاطرنشان کرد : هیچ مسیری برای تضمین بچه ها در خانه و مدرسه وجود ندارد همان طور که مدرسه خانه دوم است و خانه اول بچه خانه است که همه پدر و مادر نقش فراوانی بر بچه ها دارند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است