منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: 203449
گروه :خبر
81558096-6365370

امام جمعه شهرستان قشم گفت : نقض پیمان برای کشورهایی که خوی استکباری دارند مثل آب خوردن است و تیم مذاکره کننده ایران باید آگاهانه مسائل را دنبال کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حجت الاسلام رضاجوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم ضمن تقدیر از تیم مذاکره کننده و رعایت خطوط قرمز اظهارداشت : موافقت قدرت های جهانی به معنی زانو زدن این کشورهای جلو جمهوری اسلامی ایران است .

 
وی افزود : مقام معظم رهبری تمام اوضاع مذاکرات را رصد کردند که مدیریت ، هدایت و ارشادهای این مقام والا باعث پیروزی ایران شد .

 
امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان گفت : آمریکا نماد استکبار است و تا زمانی که این آمریکا خوی استکباری خود بر نداشته باشد باید منتظر مرگ برآمریکاملت ایران باشد .

 
حجت الاسلام جوکار در بخش دیگری از سخنان خود به تاسیس شورای نگهبان در ۲۶ تیرماه سال ۵۹ توسط امام (ره)اشاره کرد و گفت : شورای نگهبان نبض جمهوری اسلامی ایران است و شورای نگهبان تمام دقت خود را به کار می بندند تا از حیثیت و آبروی جمهوری اسلامی را محافظت کنند .

 
امام جمعه شهرستان قشم یکی از آسیبهای جدی کرامت انسانی، اسارت عقل انسان در خواسته های هوای نفسانی دانست و گفت : پیروی از هوا و هوس، خطرناک‌ ترین دشمن انسان و عامل اصلی گمراهی و ضلالت و سقوط هر فرد است .

 
میزان فطریه در شهرستان قشم اعلام شد

 
حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قشم در ادامه به میزان فطریه برای مردم این شهرستان پرداخت و افزود : میزان فطریه را برای هر نفر با قیمت گندم ۶۰۰۰ تومان و با قیمت برنج ۱۵۰۰۰ تومان می باشد .

 
وی گفت: بر هر فرد مسلمان عاقل و بالغ که توان پرداخت فطریه داشته باشد واجب است فطریه خود و تمام کسانی که نانخور او هستند را پرداخت نماید.

 
خطیب جمعه شهرستان قشم در پایان تصریح کرد: فطریه برای هر نفر سه کیلو از قوت غالب مردم محل مثل گندم ، برنج، خرما ، کشمش و … است که باید به فقرا بدهند .

 

 

انتهای  پیام/س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور