منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 357845
گروه :خبر
maeven2_6891_8967

معاون فرماندار رودان گفت: تاکنون درصد کمی از شهروندان رودانی در طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ مشارکت داشته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان، اظهار کرد: تاکنون درصد کمی از شهروندان رودانی در طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ مشارکت داشته اند.

نیک طبع افزود: سرشماری مهمترین موضوع برنامه ریزی در کشور است و با لحاظ آمار و جمعیت تصمیمات بسیار مهمی رقم می خورد.

معاون فرماندار رودان ادامه داد: اجرای دقیق سرشماری فقط با همکاری عموم مردم میسر می شود، لذا جهت تعیین سرنوشت کشور مردم با مشارکت به موقع آمار دقیق در سرشماری ارائه دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع تمامی ادارات شهرستان در راستای اجرای طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن پیشگام باشند.

نیک طبع اضافه کرد: ادارات با ثبت نام اینترنتی تمامی کارکنان خود می توانند سهم بسزایی در روند رو به رشد ثبت نام شهرستان و ترغیب عموم به سوی ثبت نام اینترنتی داشته باشند.

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان رودان همچنین گفت: در این راستا ادارات و نهادهایی که افراد بیشتری را در جامعه پوشش می دهند به مانند آموزش و پرورش، کمیته امداد، بهزیستی، بسیج،بهداشت و درمان، شوراها و دهیاران و نهاد فرهنگی، مذهبی و ورزشی با ایجاد فضای مناسب به جهت ثبت نام اینترنتی می توانند نقش اساسی را ایفا کنند.

معاون فرماندار رودان خاطر نشان کرد: انتظار می رود تا پایان مدت زمان اجرای طرح اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن حداقل ۳۵ درصد از آمار شهرستان پوشش داده شود.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است