منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۷
شناسه خبر: 244491
گروه :خبر

به گزارش سرویس چند رسانه ای هرمز :در گزارش محرمانه سازمان جاسوسی مرکزی آمریکا درباره بقای رژیم صهیونیستی پس از 20 سال آینده ابراز شک و تردید شده و پیش بینی شده است که طرح تشکیل دو دولت در سرزمین های اشغالی قابل اجرا نیست و این طرح به طرح تشکیل یک دولت دموکراتیک تغییر می یابد.

1295524_130
چندی پیش برخی از پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی بخش هایی از گزارش محرمانه و سری دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا درباره رژیم صهیونیستی که به بیرون درز یافته بود، را منتشر کردند.

در این گزارش محرمانه سازمان جاسوسی مرکزی آمریکا موسوم به «سیا» درباره بقای رژیم صهیونیستی پس از 20 سال آینده ابراز شک و تردید کرده بود.

این گزارش پیش بینی کرده است که طرح تشکیل دو دولت در سرزمین های اشغالی قابل اجرا نیست و این طرح به طرح تشکیل یک دولت دموکراتیک تغییر می یابد، دولتی که در آن تمام افراد از حق شهروندی برابر و مساوی به دور از تبعیض نژادی یا مذهبی و یا قومی برخوردار هستند.

گزارش سازمان سیا تاکید می کند که راه حل دولت دموکراتیک راه حل منصفانه و عادلانه ایست که با تشکیل آن شبح و وحشت تشکیل دولت شهرک نشین نژاد پرست استعماری که در «اسرائیل» نمود می یابد، از بین خواهد رفت.

با این حال این گزارش تاکید می کند که بدون بازگشت آوارگان فلسطینی سال های 1948 و 1967 به سرزمین شان امکان دستیابی به راه حل دائم و ثابت در منطقه وجود ندارد.
1295521_719
این گزارش که تنها شخصیت های معدودی به از مضمون و فحوای آن اطلاع یافتند، پیش بینی کرد که با آغاز بازگشت آوارگان فلسطینی به کشورشان باید در انتظار مهاجرت حدود 2 میلیون یهودی ساکن سرزمین های اشغالی به آمریکا طی 15 سال آینده باشیم.

به گفته تهیه کنندگان این گزارش بیش از 500 هزار نفر از این یهودیان دارای گذرنامه های آمریکایی هستند و از میان آنها 300 هزار نفر پیش از مهاجرت به سرزمین های اشغالی در کالیفورنیا اقامت داشتند.

در این بین یهودیانی هم که دارای گذرنامه های آمریکایی و یا اروپایی نبودند، درخواست دریافت چنین گذرنامه هایی را خواهند داد و این موضوعی است که «فرانکلین لمپ»، استاد حقوق بین الملل در مصاحبه با یکی از شبکه های تلویزیونی هم به آن اشاره کرد و دلیل این امر را سرنوشت نامعلومی دانست که در انتظار یهودیان شرقی است.

این استاد حقوق بین الملل همچنین یکی دیگر از دلایل درخواست دریافت گذرنامه های آمریکایی از سوی یهودیان ساکن سرزمین های اشغالی را سیاست های واشنگتن دانست که در طول تاریخ همواره از تبعیض نژادی و نژاد پرستی حمایت کرده اند.
1295522_508
پیش تر سازمان سیا فروپاشی سریع و غیر منتظره رژیم نژاد پرست آفریقای جنوبی و همچنین فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی سابق اوایل سال 1990 میلادی را نیز پیش بینی کرده بود و هم اکنون نهایت و پایان رویای سرزمین موعود یهودیان صهیونیست را پیش بینی می کند.

افزون بر آن این گزارش بازگشت بیش از یک و نیم میلیون یهودی روس و غربی ساکن سرزمین های اشغالی را به روسیه و کشورهایشان در اروپا و کاهش زاد و ولد در میان این یهودیان را در مقابل افزایش زاد و ولد بین فلسطینیان و بازگشت آوارگان فلسطینی به کشورشان را پیش بینی کرده است که به مرور زمان تفوق و برتری جمعیتی فلسطینیان بر یهودیان ساکن سرزمین های اشغالی را به دنبال دارد.

این گزارش در ادامه به این نکته اشاره کرده است که در صورت گشوده شدن باب تعامل یهودیان سرزمین های اشغالی با فلسطینیان و به طور مشخص فلسطینی های ساکن نوار غزه حمایت افکار عمومی آمریکا از رژیم صهیونیستی در مقایسه با بیست و پنج سال گذشته کاهش خواهد یافت.

تعدادی از شخصیت های آمریکایی از جمله نمایندگان کنگره آمریکا پس از مطالعه این گزارش آن را مورد تایید قرار داده و موافقت خود را با آن اعلام کردند.
1295523_929

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است