منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳
شناسه خبر: 339753
گروه :خبر
453724_sv4WdtQu
 

رئیس اداره شیلات شهرستان میناب خبر داد:

پیش بینی برداشت ۲ هزار تن میگوی پرورشی از مزارع میناب

رئیس شیلات میناب پیش بینی کرد تا پایان تیرماه ۲۰۰ تن میگوی پرورشی از مزارع پرورش میگو در این شهرستان برداشت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛خلیل حیدری رئیس اداره شیلات شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب با بیان اینکه  هزار و 900 هکتار از سواحل شهرستان میناب در  تیاب شمالی و  جنوبی  به کشت و پرورش میگو در 115 مزرعه اختصاص یافته است گفت: تا کنون 107 تن میگو  از مزارع میگو شهرستان میناب برداشت شده است.

رئیس اداره شیلات شهرستان میناب افزود:  دوره اول  برداشت میگو که از اسفند ماه آغاز و تا تیرماه ادامه دارد و دوره دوم نیز از تیرماه تا آذرماه است.

وی بیان کرد :  از آغاز فصل برداشت تاکنون107 تن میگوی پرورشی از 49 هکتار مزرعه پرورش میگو در شهرستان میناب برداشت شده است.

حیدری میگوهای پرورشی وانامی را از جمله میگوی های برداشتی از این مزارع نام برد و خاطر نشان کرد: میگوهای برداشت شده پس از بسته بندی، علاوه بر مصرف داخلی به کشورهای چین، کره جنوبی و امارات متحده عربی صادر می شود.

رئیس اداره شیلات میناب در ادامه با بیان اینکه برداشت میگو پرورشی در میناب از ابتدای تابستان سال جاری آغاز شده و همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: شهرستان میناب در سال‌ جاری تا کنون موفق به ذخیره سازی میلیونی قطعه بچه میگو شده است که روند ذخیره‌سازی بچه میگو نیز همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است