منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: 343622
گروه :خبر
IMG_9178.jpgاصلاح

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان از اسکان ۶۰۰نفر از فرهنگیان و خانواده های آنان در ۱۰ روز گذشته در ۲ آموزشگاه طرح اسکان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ عباس عباس زاده، معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان از اسکان ۶۰۰نفر از فرهنگیان و خانواده های آنان در ۱۰ روز گذشته در دو آموزشگاه طرح اسکان خبر داد و اظهار کرد: ۲ آموزشگاه شهید سید سطوتی و شهید هاشمی از دوم مردادماه با ۲۲ اتاق درجه یک کار پذیرش و اسکان فرهنگیان رودانی در مشهد مقدس را آغاز کرد و پیش بینی می شود قریب به ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از فرهنگیان و خانواده های آنان از اماکن اسکان استفاده کنند.

وی افزود: هر اتاق اسکان درجه یک شامل امکانات رفاهی؛ یخچال، تلویزیون و فرش است و سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه بصورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد.

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان تصریح کرد: اسکان فرهنگیان رودان که از دوم مردادماه آغاز  تا ۴۵ روز ادامه خواهد داشت  که در تاریخ ۱۶ شهریورماه پایان می یابد.

عباس زاده بیان کرد: هر خانواده فرهنگی به مدت ۳ شبانه روز و هر زوج فرهنگی بمدت ۵ شبانه روز با اجاره بهاء روزانه ۱۲هزار تومان برای هر اتاق تا سقف ۸ نفر پذیرش می شوند و به ازای هر نفر اضافه مبلغ ۴هزارتومان دریافت می شود.

وی افزود: اجاره بهای هر اتاق درجه یک درواقع ۲۵هزارتومان است که مبلغ ۱۳هزار تومان از طرف مدیریت آموزش و پرورش رودان و ۱۲ هزار تومان از طرف شخص فرهنگی پرداخت می شود.

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش رودان خاطرنشان کرد: فرهنگیان رودانی که قصد تشرف به مشهد مقدس و استفاده از اماکن اسکان ویژه فرهنگیان این شهرستان را دارند می بایست با مراجعه به واحد تعاون و رفاه کارکنان و پرداخت فیش اجاره بها؛ برگ پذیرش دریافت کنند.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است