منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
شناسه خبر: 276471
گروه :خبر
13921106000780_PhotoA

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و استقلال در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت 14 در ورزشگاه فولادشهر در حضور 6 هزار و 500 هوادار (طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) آغاز شد که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. با این تساوی آبی‌پوشان 35 امتیازی شدند و در صدر جدول باقی ماندند. ذوب‌آهن هم با احتساب این یک امتیاز 31 امتیازی شد.

2 تیم در فینال جام حذفی باید 3 خردادماه رو در روی یکدیگر قرار بگیرند و این تساوی به گونه‌ای پیش بازی این فینال بود.

نیمه اول:

* در دقیقه سوم سجاد شهباززاده مهاجم استقلال اولین خطر جدی بازی را به وجود آورد که شوت او از کنار دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت.

* در دقیقه 6 طی یک رفت و برگشت توپ به مرتضی تبریزی بازیکن ذوب‌آهن رسید که شوت این بازیکن به سینه مهدی رحمتی برخورد کرد و در ادامه نیز توپ به بیرون رفت.

* در دقیقه 18 بازیکنان ذوب‌آهن چندین بار توپ را روی دروازه استقلال سانتر کردند که در پایان ضربه سر کاوه رضایی از کنار دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت.

* در دقیقه 29 سانتری روی دروازه ذوب‌آهن صورت گرفت که سجاد شهباززاده نتوانست از پاس مگویان استفاده کند و ضربه او به مدافعان اصفهانی خورد. در ادامه هم مرتضی تبریزی از جناح چپ ذوب‌آهن نفوذ کرد که نتوانست پاس خود را به بازیکنان هم‌تیمی‌اش برساند.

* در دقیقه 31 مهدی رجب‌زاده از جناح چپ محوطه جریمه استقلال نفوذ کرد اما پس از عبور از مدافعان آبی‌پوش پاس او به بازیکنان ذوب‌آهن نرسید.

* در دقیقه 40 طی یک رفت و برگشت توپ به جابر انصاری رسید که شوت او با مدافعان ذوب‌آهن برخورد کرد.

* در دقیقه 44 مهدی رجب‌زاده ضربه فنی به سمت دروازه استقلال زد که رحمتی با واکنشی توپ را به بیرون فرستاد.

نیمه دوم:

* در دقیقه 52 بازیکنان ذوب‌آهن پشت محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شدند که مهدی رجب‌زاده نتوانست از فرصت به دست آمده به خوبی استفاده کند.

* در دقیقه 53 سانتری روی دروازه استقلال شد که ضربه سر کاوه رضایی را مهدی رحمتی دفع کرد و در ادامه نیز هاشم بیک‌زاده نتوانست دروازه آبی‌پوشان را باز کند.

* در دقیقه 59 مگویان در ارسال پاس خود برای مدافع آبی‌پوشان دچار اشتباه شد که کاوه رضایی توپ‌ربایی کرد اما شدت ضربه او به توپ زیاد بود و نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

* در دقیقه 62 مهدی رجب‌زاده بار دیگر از سمت راست ذوب‌آهن صاحب موقعیت شد که رحمتی بار دیگر در مهار توپ موفق بود.

* در دقیقه 67 سانتری به روی دروازه ذوب‌آهن انجام شد که طی یک رفت و برگشت توپ به مهدی مومنی رسید و رشید مظاهری، دروازه‌بان ذوب‌آهن در یک واکنش به خوبی توپ او را دفع کرد.

* در دقیقه 80 جابر انصاری در یک موقعیت خوب قرار گرفت اما ضربه سر او آرام بود و در دستان رشید مظاهری قرار گرفت.

قضاوت این دیدار برعهده شاهین حاج‌بابایی بود. هاشم بیک‌زاده از ذوب‌آهن و امین حاج‌محمدی و سیدمهدی رحمتی از استقلال کارت زرد دریافت کردند.

ترکیب ذوب‌آهن:

رشید مظاهری، هاشم بیک‌زاده، کاوه رضایی (مسعود حسن‌زاده-84)، قاسم حدادی‌فر، مرتضی تبریزی، احسان پهلوان (مارکو آیوبل-89)، مهدی مهدی‌پور، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی رجب‌زاده (رضا شکاری-78)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سجاد شهباززاده(پروپیچ90+3)، جابر انصاری، هرایر مگویان، میثم مجیدی، محسن کریمی (مهدی مومنی-66)، میلاد شیخ‌فخرالدینی، امین حاج‌محمدی و فرشید اسماعیلی

سرمربی: پرویز مظلومی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی