منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
شناسه خبر: 191854
گروه :خبر
12-300x225

فرماندار پارسیان از پیش‌بینی ۹۰ تن اقلام اساسی ویژه نیمه اول ماه مبارک رمضان در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، محمد رادمهر فرماندار پارسیان گفت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط در شهرستان در این ماه از آمادگی کامل برخوردار هستند و نظارت‌ها به صورت روزانه و دقیق صورت می‌گیرد.

وی افزود: مهمترین وظیفه اجرایی ما توجه به دغدغه مردم شهرستان است و این موضوع در ماه رمضان به صورت جدی در دستور کار قرار می‌گیرد تا خدای ناکرده مردم در این ماه با مشکل مواجه نشوند.

فرماندار پارسیان اظهار کرد: در راستای تنظیم بازار ۱۰ تن گوشت، ۳۰ تن برنج، ۳۰ تن مرغ، ۲۰ تن شکر به عنوان نیاز نیمه اول ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است که به تنظیم بازار کمک می‌کند و در ادامه ماه رمضان نیز بر اساس نیاز سنجی‌های کارشناسان این روند ادامه خواهد یافت.

رادمهر با اشاره به نقش نظارت در تأمین آرامش بازار و تأکید به مسئولین مربوطه در خصوص برخورد قانونی با ناامن کنندگان بازار گفت: باید در کنترل و تنظیم بازار و جلوگیری از تخلفات احتمالی و نظارت جدی بر واحدهای صنفی تلاش بیشتر شود.

رئیس ستاد تنظیم بازار پارسیان افزود: رضایتمندی مردم و جامعه مهمترین هدفی است که باید به آن توجه شود و همچنین بر رعایت حرمت بازار اسلامی، پرهیز از کم فروشی، گرانفروشی و تلاش برای رعایت انصاف و عدالت در فروش کالا توسط کسبه و بازاریان تاکید کرد.

رادمهر خاطرنشان کرد: جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها در بازار از وظایف اصلی ستاد تنظیم بازار است و این ستاد با تشکیل اکیپ‌های بازرسی و نظارتی علاوه بر بازرسی به وضعیت واحدهای صنفی در سطح شهرستان رسیدگی خواهد کرد.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است