منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
شناسه خبر: 283695
گروه :خبر
hormoz

نتایج نظرسنجی رویترز و موسسه Ipsos از مردم آمریکا حاکی از پیشی گرفتن دونالد ترامپ، نامزد جنجالی جمهوریخواه از رقبای هم حزبی اش در رقابت جمهوریخواهان برای انتخاب نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ رویترز مدعی شد که براساس نتایج این نظرسنجی که از شنبه تا چهارشنبه انجام شد، ترامپ، کروز، سناتور ‘مارکو روبیو’، ‘بن کارسون’ و ‘جب بوش’ به ترتیب از حمایت 40، 17، 11، 10 و 8 درصدی پرسش شوندگان برخوردارند.

رویترز افزود، این نتایج با یافته های نظرسنجی ملی این هفته شبکه ‘ان بی سی نیوز’ و وال استریت ژورنال مغایر است. این نظرسنجی ها نشان می داد که ترامپ و کروز در رقابت بر سر انتخاب نامزد جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری، شانه به شانه هم در حرکت هستند.
نظرسنجی رویترز و Ipsos همچنین نشان می دهد که ‘هیلاری کلینتون’ دمکرات با اختلاف 10 درصدی از ‘برتی ساندرز’ جلوتر است.

این نظرسنجی همچنین حاکیست، کلینتون یا ساندرز در یک انتخابات فرضی همگانی بر ترامپ پیروز می شوند.

این یافته ها حاصل نظرسنجی از 476 جمهوریخواه و 543 دمکرات نام نویسی شده برای انتخابات است.

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا گفت، فکر نمی کنم ترامپ بتواند رئیس جمهوری بشود. ریاست جمهوری کاری جدی است و مثل حضور در شوی تلویزیونی و بازاریابی نیست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان