منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
شناسه خبر: 340775
گروه :خبر
maeven2_6891
 

معاون فرماندار رودان عنوان کرد:

پیشگیری مهم ترین اصل در کاهش مصرف مواد مخدر است

معاون فرماندار رودان گفت: پیشگیری از طریق افزایش سطح اطلاعات افراد جامعه در روند کاهش میزان مصرف مواد مخدر و مبارزه با این معضل اجتماعی از مهمترین اصول است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اصل پیشگیری از اعتیاد و اطلاع رسانی از خطرات و معضلات آن، اظهار کرد: اثرات مخرب اعتیاد و مواد مخدر در جامعه بطور آشکار نمایان و مشهود است.

معاون فرماندار رودان با اشاره به پیامدهای قابل لمس اعتیاد در جامعه، تصریح کرد: افزایش طلاق، وجود مفاسد اجتماعی ،اخلاقی، بیکاری در بین مردم از جمله آسیب های اجتماعی هستند که که با اعتیاد ارتباط مستقیم دارند.

نیک طبع بیان کرد: افزایش آسیب های ناشی از اعتیاد باعث تخریب جایگاه و وجهه شهرستان می شود لذا بایستی با برنامه ریزی مناسب و مستمر در پی کاهش این معضل در سطح شهرستان رودان تلاش شود.

وی افزود: تمامی دستگاهها بویژه متولیان فرهنگی که نقش بسزایی در ارشاد و تاثیر گذاری در جامعه بویژه بر روی دانش آموزان و جوانان آینده ساز کشوردارند، بایستی در کاهش میزان آسیب های ناشی از اعتیاد گام بردارند.

 

معاون فرماندا رودان گفت: پیشگیری از طریق افزایش سطح اطلاعات افراد جامعه در روند کاهش میزان مصرف مواد مخدر و مبارزه با این معضل اجتماعی از مهمترین اصول می باشد و با برنامه ریزی و هماهنگی بین شهرداریها ،دادگستری و نهادهای فرهنگی محقق شود.

 

نیک طبع خاطرنشان کرد: بخشداری ها در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر در روستاها  تعامل و همکاری لازم را به منظور برگزاری آموزش های فنی و حرفه ای و حرفه آموزی جوانان روستایی بعمل آورند.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی