منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۵۶
شناسه خبر: 361846
گروه :خبر
2a1aa6b5-2649-49f6-8a3d-64b71df59a09_20131215_072217
 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان:

پیشگامی هرمزگان در زمینه مشارکت خیرین در حوزه منابع طبیعی کشور

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان عنوان کرد:استان هرمزگان در زمینه مشارکت خیرین در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری در کشور پیشگام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  به نقل از جهانگیریه، امید ذاکری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان با تشریح سیاست ها و برنامه های اداره کل گفت: همکاری و همراهی مردم و مسئولین در حفظ و حمایت از عرصه های طبیعی و انفال عمومی از مهمترین فعالیت ها به شمار می رود.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان با اشاره به اقدامات اجرا شده و در دست اجرا در زمینه آبخیزداری و جنگل کاری، به تبیین ضرورت و اهمیت اینگونه فعالیت ها پرداخت و آن را از اولویت های مصوب ستاد راهبری و فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال جاری دانست و افزود: هرمزگان در زمینه مشارکت خیرین در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری در کشور پیشگام است و کلیه نیک اندیشان و نیکوکاران می توانند در حمایت از طرحهای منابع طبیعی و آبخیزداری مشارکت نمایند.

وی بیان داشت: نبایستی به منابع طبیعی فقط به عنوان ارگان واگذاری اراضی نگریست در صورتی که معاونت اراضی، تنها یکی از چهار معاونت اداره کل است.

وی در پایان یادآور شد: از مساحت هفت میلیون و200 هزار هکتاری استان هرمزگان، شش میلیون و 900 هزار هکتار جزو عرصه های منابع طبیعی است که یک میلیون و 80 هزار هکتار آن جنگل، چهار میلیون و 93 هزار هکتار مرتع و یک میلیون و 565 هزار هکتار آن را بیابان تشکیل می دهد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است