منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴
شناسه خبر: 195835
گروه :خبر
image261205

مدیربرنامه های کاپیتان تیم ملی گفت: «برادرم از 16 تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد اما هنوز به هیچ‌کدام از آنها پاسخ نداده است.»

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا تراکتورسازی تبریز عزمش را جزم کرده تا فصل آینده تیمی در اختیار داشته باشد که به قول عباسی هیچ عاملی نتواند مانع قهرمانی‌اش شود. تبریزی‌ها در همین راستا سخت به دنبال ساختن مجموعه‌ای قدرتمند هستند و به همین جهت می‌خواهند ستاره‌های‌شان را حفظ کنند.

تراکتوری‌ها برای داشتن تیمی برخوردار از ستاره‌ها مذاکراتی با تیموریان انجام دادند تا این بازیکن در تبریز بماند که آندو در مذاکرات اولیه با تبریزی‌ها اعلام کرد چنانچه عازم فوتبال قطر نشود، در تراکتورسازی خواهد ماند.

چراغ سبز کاپیتان تیم ملی به تبریزی‌ها باعث شد مدیران این باشگاه به امید حفظ تیموریان در تیم‌شان، اقدام به حفظ و جذب دیگر بازیکنان کنند.

با همین نیت بود که مسئولان باشگاه تراکتورسازی ادینیو، آقای گل فصل چهاردهم را راضی به ماندن کردند و حالا می‌کوشند مهدی رحمتی را هم به خدمت بگیرند؛ دروازه‌بانی که برای تبریزی‌ها یک بازیکن ویژه باشد.

با این مقدمه‌چینی‌ها اما ممکن است تراکتورسازی به سبب پیشنهادی که تیموریان از قطر دریافت کرده دیگر این بازیکن را در اختیار نداشته باشد. آندو را یکی از باشگاه‌های قطری می‌خواهد.

چهارشنبه‌ای که گذشت اواخر وقت یک کارگزار باسابقه بین‌المللی با برادر آندو تماس گرفت و او را در جریان پیشنهاد تیم قطری قرار داد.

پیشنهادی که حدود یک میلیون و دویست هزار دلار می‌ارزد و برای تیموریان رقمی بیش از 3 میلیارد تومان برای یک فصل دستمزد به همراه خواهد داشت.

تیموریان هنوز به این پیشنهاد پاسخی نداده و قرار شده فردا مدیران باشگاه خواهان تیموریان از طریق این کارگزار تماسی با ایران بگیرند و به‌طور مستقیم با آندو و برادرش گفتگو کنند.

تیموریان برای پیوستن به تیم قطری بی‌میل نیست و دوست دارد در این سال‌ها که وضعیت اقتصادی تیم‌های فوتبال ایران چندان مناسب نیست در فوتبال بی‌حاشیه قطر ادامه فعالیت دهد.

فردا این تماس برقرار خواهد شد و تیموریان پاسخ نهایی را به قطری‌ها درباره رفتن یا ماندن به تیم خواهانش خواهد داد. نام تیم قطری به دلایلی محفوظ می‌ماند هر چند که به زودی تیم خواهان آندو مشخص خواهد شد.

سرژیک تیموریان مدیر برنامه‌های آندرانیک تیموریان که مذاکرات اولیه را با تیم قطری انجام داده درباره اینکه وضعیت آندو چه خواهد شد و آیا او به تیم‌های داخلی خواهد پیوست یا خارجی توضیحات تازه‌ای داده است.

سرژیک می‌گوید: «هنوز با تیم‌های داخلی مذاکره نکرده‌ایم. در حال حاضر پیشنهاد یک تیم قطری جدی است که هفته آینده این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم. آندو از 16 تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد اما هنوز به هیچ‌کدام از آنها پاسخ نداده است.»

تیموریان بزرگ در واکنش به این موضوع که با وجود پیشنهاد از سوی 16 تیم لیگ برتری پس پرسپولیسی‌ها نیز خواهان آندو هستند، گفت: «نه، پرسپولیس پیشنهادی به آندو نداده است!»

برادر تیموریان درباره پیشنهاد قطری‌ها نیز می‌گوید: «پیشنهادی هست که اجازه دهید من به‌طور رسمی درباره آن هیچ واکنشی نشان ندهم. به زودی در این باره تصمیم‌گیری خواهد شد و اطلاع رسانی دقیق خواهیم کرد.»

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد