منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
شناسه خبر: 253613
گروه :خبر
image532454

چند روز پیش در یکی از دانشگاه های مرکز بوشهر و در یکی از کلاس ها که دانشجویان کثیری نیز حضور داشتند، استاد کلاس مربوطه پیشنهاد هنجار شکنانه و وقیحی را به دانشجویان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا ، چند روز پیش در یکی از دانشگاه های مرکز بوشهر و در یکی از کلاس ها که دانشجویان کثیری نیز حضور داشتند، استاد کلاس مربوطه پیشنهاد هنجار شکنانه و وقیحی را به دانشجویان داد.

وی به بهانه زنگ خوردن گوشی یکی از دانشجویان که آهنگ غربی را زنگ خور خود داشت، مسیر تدریس را تغییر داده و به بیان علایق خود به موزیک ها و فیلم های غربی پرداخت.
این استاد در ادامه پا را فراتر گذاشته و به دانشجویان که اعم مردان و زنان در کلاس بودند، دیدن فیلم مستهجن غربی را پیشنهاد و توصیه کرد که با اعتراض برخی دانشجویان مواجه شد.
این برای اولین بار نیست که دانشگاه های استان بوشهر، شاهد چنین اتفاقات و هنجار شکنی هایی از طرف اساتید در خود هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است