منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
شناسه خبر: 192108
گروه :خبر
13940311000175_PhotoA

شماری از نیروهای ویژه حزب الله لبنان در عملیات اخیر خود علیه تروریست‌های «جبهه النصره» در حومه قنیطره، سه پایگاه افراد مسلح را منفجر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شماری از نیروهای ویژه حزب الله لبنان توانستند در عملیاتی به عمق مناطق تحت نفوذ نیروهای تروریستی جبهه النصره در حومه «قنیطره» سوریه نفوذ کرده و سه پایگاه اصلی آنان را منهدم کنند.

به گزارش فارس، نیروهای حزب الله لبنان روز گذشته با نفوذ به عمق مناطق تحت نفوذ تروریست‌های جبهه النصره به سه پایگاه اصلی تروریست‌های جبهه النصره در مناطق «القصیب»، «السویسه» و «نبع الصخر» واقع در حومه استان قنیطره در جنوب سوریه حمله کرده و مواضع دشمن را منفجر کردند.

این گزارش حاکی است که نیروهای اطلاعات حزب الله لبنان از زمان جلسه تعدادی از فرماندهان جبهه النصره در سه پایگاه اطلاع پیدا می‌کنند و طی عملیات ویژه‌ای سه پایگاه را منفجر می‌کنند. در جریان این عملیات ده‌ها تن از نیروهای تروریستی جبهه النصره از جمله چند فرمانده کشته شدند.

سه منطقه «القصیب»، «السویسه» و «نبع الصخر در قنیطره  و در نزدیکی مرز با جولان اشغالی قرار دارند.

رزمندگان حزب الله و نیروهای ارتش سوریه تقریبا از سه هفته گذشته عملیات پاکسازی مناطق کوهستانی القلمون واقع در غرب سوریه و شرق لبنان را آغاز کرده و در مدت کوتاهی موفق شدند بخش اعظم منطقه عملیات را پاکسازی کنند.

همزمان با عملیات القلمون، رزمندگان حزب الله در داخل خاک لبنان بویژه در منطقه مرزی شرق کشور موفق شدند در برخی مواضع با تروریست‌های جبهه النصره درگیر شده و آن مناطق را پاکسازی کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان