منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۸
شناسه خبر: 268638
گروه :خبر
w

معضل سگ های ولگرد دامن گیر شهر بستک شده و گفته شده یکی از شهرهای همجوار اقدام به جمع آوری سگ های ولگرد نموده و آنها را در شهرستان بستک رها ساخته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حضور شبانه گله های سگ ولگرد دیگر به امری طبیعی برای شهرواندان بستکی تبدیل شده است ، تعداد سگها روز به روز افزایش می یابد و دیدن سگی با پند توله در شهر دیگر برای مردم چیز جدیدی نیست.

 

ایوب یکی از شهروندان بستکی در گفتگو با جهانگیریه گفت: حضور سگهای ولگرد جلوی حیاطمان امری روزمره شده  و باید با احتیاط در را باز کرد.

 

نیما دیگر شهروند بستکی گفت : صبح که به مدرسه می رویم در یکی از خیابان ها همیشه سگ های ولگرد وجود دارند که باید آن مسیر را دور بزنم.

 

عبدالله گفت: منزل ما حیاط ندارد خودروی خود را در خیابان پارک می کنم که بسیاری از مواقع می بینم که سگها زیر ماشین هستند لذا باید همیشه قبل از روشن کردن خودرو زیر آن را بازدید می کنم.

 

رضا دیگر شهروند بستک به خبرنگار جهانگیریه گفت: دیشب فراموش کردم درب حیاط خانه را ببندم که و صبح که می خواستم به محل کارم بروم  یک سگ به همراه دو توله اش وارد حیاط شده اند.

 

به گفته یک منبع آگاه یکی از شهرهای همجوار اقدام به جمع آوری سگ های ولگرد بصورت زنده گیری نموده است که آنها را در محدوده شهرستان بستک رها ساخته اند.

مردم در انتظار تصمیمی جدی برای حل این موضوع از سوی مسئولین هستند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است