منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳
شناسه خبر: 311958
گروه :خبر
85[1]

طرح احداث آبنمای پارک 22 بهمن شهر بستک، در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و با اعتبار 800 میلیون ریال در ضلع غربی این پارک با پیشرفت 50 درصدی در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد جلالی شهردار بستک  در گفتگو با خبرنگار  جهانگیریه ، گفت: احداث آبنما در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و با اعتبار 800 میلیون ریال در ضلع غربی پارک 22 بهمن شهر بستک در حال انجام است.

 

شهردار بستک گفت: با توجه به تاثیرگذاری آبنما و آبشار در آرامش روحی و بصری شهروندان و افرادی که برای تفرج به پارک مراجعه می کنند، طرح احداث آبنما در این نقطه از پارک که تردد بیشتری دارد و در معرض دید شهروندان قرار دارد در حال اجراست.

 

وی افزود: این ‌آبنما جهت فراهم نمودن محیطی دلنشین و تفریحی برای رفاه حال مردم عزیز شهرمان طراحی و اجراء شده که در حال حاضر 50 درصد کار آن انجام شده است.

 

شهردار بستک اظهار داشت: فضای ضلع غربی بوستان و آبشار با نورپردازی مناسب در حال اجرا بوده که پس از اجرای آبشار محوطه سازی نیز اجرا خواهد شد.

 

جلالی خاطر نشان کرد: با تکمیل فضای در حال اجرا به دلیل قرارگیری در مجاورت بلوار خروجی به سمت جایگاه CNG امکان دسترسی مناسبتری را برای شهروندان محترم فراهم خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی