منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
شناسه خبر: 348404
گروه :خبر
81459704-6196392

کارشناس سیاسی اظهار کرد:پیشرفت کشور فقط از راه تقویت و تولید داخلی می گذرد چنانچه اگر پیشرفت کشور به دست دشمنان باشد ارزش ندارد.

فرد حسینی، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با تاکید بر مطالبه گری مسئولان نسبت به مسائل کشور گفت: مسئولین باید مطالبه  گر باشند و مردم نیز به عنوان صاحبان اصلی انقلاب هستند اصلی ترین نقش ها را دارند.

وی افزود:در یک مطالبه مهم  باید مردم به حقوق خودشان و حقوقی که قانون اساسی به آن ها داده مانند حق مسکن و… توجه ویژه داشته باشند.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: افراد نسبت به حقوق خودشان باید آگاه باشند و  اینکه حرف های خلاف حقوق خود زده می شود و می گویند وظیفه دولت نیست در صورتی که در  اصول 28 قانون اساسی آمده است داشتن شغل و آموزش رایگان وظیفه دولت است و باید تمام مسئولین پاسخ گو باشد.

وی افزود:پیشرفت کشور فقط از راه تقویت و تولید داخلی می گذرد در غیر اینصورت نیست،اگر پیشرفت کشور در دست خارجی ها ، دشمنان و قاتلان این ملت که برادران و پدرانی که در سال های گذشته کشته قطعا ارزش نخواهد داشت.

فرد حسینی تصریح کرد:پیشرفت جامعه در دست خود مردم است و این ها باید بدانندکه خودشان در این راستا از مسئولین پیگیری کنند که راه را به داخل بیاورندو نه به خارج و نگاه را به دوست بیاندازند نه دشمن و اینکه اتکا به قدرت داخل و درون زا تنها راه است.

کارشناس سیاسی با اشاره به موضوع مفاسد اقتصادی تاکید کرد:در همه کشورهای موفق نسبت به دیگر کشورهای مقابل خود که کلید طلایی را دارندمبارزه با مفاسد اقتصادی و تحقق نظام و شفافیت اطلاعات است.
فرد حسینی خاطرنشان کرد: تا زمانی که به صورت یک پارچه اطلاعات در حوزه کالا و اسناد با هم تقطیع نشود و در اختیار نهادهای حاکمیتی و نظارتی قرار نگیرد در هر لحظه حرف زدن از فساد لطیفه ای بیش نیست

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند