منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹
شناسه خبر: 341243
گروه :خبر
121215421245

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان بیان کرد: معلمان به عنوان الگوی عملی تربیت نسل آینده نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارند لذا پیشرفت برنامه های پرورشی نیازمند مشارکت بیشتر مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب،  موسی دادی‌ زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش  هرمزگان گفت: در ابتدای دولت تدبیر و امید تعداد پژوهش سراهای استان9 باب بوده که تاکنون به 21 باب رسیده است.

 

 

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش  هرمزگان اظهار کرد: آموزش و پرورش به عنوان مهمترین مرکز تربیت نیروی انسانی دانش آموزان را تربیت و در اختیار دانشگاه ها قرار می دهد و ثمره کار این نهاد آموزشی و مراکز آموزش عالی کشور تحویل دولت شده و وظیفه هدایت کشور و دولت را برعهده می گیرند.

 

 

دادی زاده تصریح کرد: معلمان به عنوان الگوی عملی تربیت نسل آینده نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارند به گونه ای که توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه به واسطه آنان ایجاد می شود و توسعه مشارکت در منابع با مشارکت در اختیارات و تصمیم گیری های مراکز آموزشی باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

وی افزود: کلید سعادت و شقاوت هر جامعه ای در دست معلمان است، زیرا کلیه انگیزه‌های تعهد از مدرسه‌ها آغاز می‌شود و معلمان،انسان‌‏ها را مهذب، متعهد یا غیر آن بار می‌آورد.

 

 

معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش هرمزگان با تاکید بر اینکه پیشرفت و گسترش برنامه های پرورشی نیازمند مشارکت بیشتر مردم است، گفت: بیش از 13 میلیون دانش آموز در سال تحصیلی 94 – 95  با تلاش نزدیک به یک میلیون معلم و فرهنگی سال تحصیلی را به پایان رساندند.

 

 

 

 

دادی زاده خاطر نشان کرد: تا کنون شش آزمایشگاه نانو با حمایت ستاد و همکاری وزارت آموزش و پرورش در پژوهش سراهای استان راه اندازی شده است.

 

 

انتهای پیام/ ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است