منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۳
شناسه خبر: 301178
گروه :خبر
700257

تیم فوتبال پرسپولیس با یک بازیکن کمتر مقابل سیاه جامگان پیروز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در ادامه هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس از ساعت 17 در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی ( پرسپولیس به حکم کمیته انضباطی محروم از داشتن تماشاگر بود.)  به مصاف سیاه جامگان رفت مسابقه با نتیجه۳ بر ۲ به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در دقیقه 3 مسابقه بازیکنان سیاه جامگان توپی را پشت دفاع پرسپولیس انداختند که سوشا مکانی با خروج به موقع توپ را دفع کرد.

در دقیقه 5 شوت حمید علی‌عسگر از پشت محوطه جریمه با اختلاف اندکی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

گل سیاه جامگان: در دقیقه 6 سیدحسین کریمی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که او هم با یک ضربه فنی توپ را از میان پاهای سوشا مکانی وارد دروازه پرسپولیس کرد.

در دقیقه 7 ضربه سر مهدی طارمی از کنار دروازه سیاه جامگان با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه یازده پرتاب اوت دستی ایمان موسوی در محوطه جریمه پرسپولیس روی سر بازیکنان سیاه جامگان فرود آمد که این ضربه از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 12 شوت محسن مسلمان از کنار دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.

در دقیقه 16 پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه سیاه جامگان شد که این ضربه را رامین رضائیان زد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 17 شوت ایمان موسوی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 27 سوشا مکانی ضربه بازیکنان سیاه جامگان را مهار کرد.

در دقیقه 29 شوت کمال کامیابی‌نیا از کنار دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.

گل پرسپولیس: در دقیقه 40 مهدی طارمی با فرار از تله آفساید سیاه جامگان با یک ضربه فنی و زمینی گل مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند.

نیمه دوم:

نیمه دوم با شوت خطرناک ایمان موسوی آغاز شد که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 57 ارسال خطرناک ایمان موسوی در محوطه جریمه پرسپولیس روی سر حمید علی عسگر فرود آمد و ضربه شیرجه‌ای او با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

اخراج سوشا مکانی: در دقیقه 59 حمید علی عسگری از کمند مدافعان پرسپولیس فرار کرد و در موقعیت تک به تک با سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس قرار گرفت که مکانی روی بازیکن سیاه جامگان خطای پنالتی مرتکب شد و داور هم به او کارت قرمز نشان داد تا پرسپولیس 10 نفره شود.

گل دوم سیاه جامگان: میثم حسینی ضربه پنالتی را در خلاف جهت حرکت لوبانوف تبدیل به گل دوم تیمش کرد.

گل مساوی پرسپولیس: در دقیقه ۷۰ یک و دو خوب علی علیپور با مهدی طارمی باعث شد که علیپور در محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شود و او با یک شوت زمینی و دقیق گل مساوی پرسپولیس را زد.

در دقیقه ۷۲ بازیکنان سیاه جامگان در محوطه جریمه توپ را از مهدی طارمی گرفتند که این صحنه مشکوک به پنالتی بود.

در دقیقه ۸۱ مهدی طارمی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان سیاه جامگان قرار گرفت که ضربه او را عین‌افشاری به کرنر فرستاد.

گل سوم پرسپولیس: در دقیقه ۸۲ ارسال خوب امید عالیشاه روی سر مهدی طارمی فرود آمد و او هم با یک ضربه دیدنی گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

سعید بخشی‌زاده داور مسابقه به علی علیپور از پرسپولیس و حسین کریمی از سیاه‌جامگان کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس ۱۰ نفره و در روزی که هوادارانش محروم بودند توانست سیاه جامگان را شکست بدهد. آن هم در هفته بیست و چهارم که به یاد ۲۴ ابدی پرسپولیس هادی نوروزی بود. سرخپوشان با این برد که یازدهمین پیروزی فصل‌شان است به ۴۲ امتیازی شدند و در جایگاه سوم باقی ماندند. سیاه جامگان هم با ۲۰ امتیاز در رده چهاردهم باقی ماندند.

ترکیب تیم سیاه جامگان:

محمد حسین عین افشاری، میثم حسینی، حمیدرضا علی عسگر، رضا شربتی، علیرضا نقی‌زاده( از دقیقه ۷۵ سالار افراسیابی)، مهدی جعفرپور، مصطفی احمدی، سیدحسین کریمی( از دقیقه 56 اولو کورده)،سید ایمان موسوی، میلاد نوری( از دقیقه ۸۲ حسین زامهران)،کیل کنویا

سرمربی: فرهاد کاظمی

ترکیب تیم پرسپولیس:

سوشا مکانی، رامین رضائیان، لوکا ماریچ، مایکل اومانیا، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی( از دقیقه 60 الکساندر لوبانوف)، محسن مسلمان،‌امید عالیشاه( از دقیقه ۸۹ علیرضا نورمحمدی)، مهدی طارمی و علی علیپور( از دقیقه ۸۵ مهرداد کفشگری)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان