منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
شناسه خبر: 246564
گروه :خبر
IMG-20151113-WA00051
 

امام جمعه اهل سنت بستک:

پیروزی بسیج با سلاح قرآن محقق می شود

خطیب جمعه اهل سنت دهستان فتویه بستک با بیان اینکه بسیج می کوشد تا سازندگی اقتصادی، اخلاقی و معنوی را در جامعه ایجاد کند،تاکید کرد: بسیج تنها زمانی پیروز است که سلاحش قران باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، شیخ طیب خنجی، خطیب جمعه اهل سنت دهستان فتویه  با تاکید به ایجا اشتغال برای  جوانان گفت: در منطقه ما زمین های کشاورزی مناسب وجود دارد که محیا کردن آنها برای کشاورزی یکی از این اقدامات است که می تواند بخشی از مشکل بیکاری در منطقه را برطرف نماید.

 

خنجی افزود:  تلاش مردم برای آباد کردن دنیا به منزله دنیا زدگی و اشراف گرایی نیست، بلکه برای رضای خدا ست .

 

وی اظهار کرد: مخالفین اسلام می کوشند تا با تبلیغات مردم را دنیا زده کنند و از اسلام فاصله بگیرندلذا همه احاد جامعه باید در تمام فعالیت هایشان نگاهشان به آخرت باشد.

خطیب جمعه فتویه  تصریح کرد:تقویت تفکر بسیجی رضایت خدا و مردم را در پی دارد زیرا هدف حضرت امام خمینی (ره) از تشکیل بسیج جز برای به حرکت در آوردن آحاد ملت برای قرب الهی نبود .

 

طیب خنجی با بیان اینکه بسیج می کوشد تا سازندگی اقتصادی، اخلاقی و معنوی را در جامعه ایجاد کند،تاکید کرد: بسیج تنها زمانی پیروز است که سلاحش قران باشد .

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان