منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰
شناسه خبر: 329483
گروه :خبر
13950327000641_PhotoA

انگلیس موفق شد در ثانیه‌های پایانی بازی ولز را شکست دهد و صدرنشین گروه B شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در دومین دیدار هفته دوم گروه  B مسابقات جام ملت‌های اروپا از ساعت 17:30 تیم های انگلیس و ولز در ورزشگاه بولارت دلیس با قضاوت فلیکس برنش داور آلمانی به مصاف یکدگر رفتند.

این دیدار با نتیجه 2 بر یک به نفع انگلیس به پایان رسید. گل‌ ولز را بیل در دقیقه 42 بازی زد و گل‌های انگلیس را واردی در دقیقه 56  و استوریچ در دقیقه 91 به ثمر رساندند.

بازی ولز مقابل انگلیس با کشمش و درگیری این دو تیم آغاز شد زیرا در دقیقه 4 بازی برخورد کوچکی میان آرون رمزی هافبک ولزی‌ها با دنه علی رخ داد که نزدیک بود به دعوا کشیده شود.

خطر جدی را در این بازی از سمت راست لالانا هافبک انگلیسی‌ها ایجاد کرد. او سانت بسیار خوبی را به دهانه دروازه ولز فرستاد ولی رحیم استرلینگ قدر این موقعیت را ندانست و توپ با اختلاف کمی از روی دروازه ولز رد شد.

ولز مقابل انگلیس دست و پا بسته نبود و در دقیقه 10 بازی بوسیله بیل ستاره کهکشانی‌ها موقعیتی را بر روی دروازه انگلیس ایجاد کرد. بیل از زاویه بسته شوت سرکشی را به طرف دروازه جو هارت روانه کرد ولی با برخورد به پای کیهیل به بیرون رفت.

با توجه به اینکه ولز و انگلیس هر دو تیم‌های جوان این دور رقابت‌های یورو 2016 به حساب می‌آیند اما بازی بدون تب و تاب زیاد تا دقیقه 23 ادامه دارد. این بازی به عنوان جوانترین دیدار این دور رقابت‌ها به شمار می‌آید.

در دقیقه 26 بازی یک ضربه کاشته از بیرون محوطه جریمه نصیب انگلیس شد و رونی توپ را به زیبایی روی دروازه ولز فرستاد اما کیهیل با ضربه بی جان خود توپ را به آغوش دروازه‌بان ولز غلط داد.

در دقیقه 33 بازی انگلیس فشارها را بیشتر کرد و از سمت راست استرلینگ یک سانت کوتاه برای کین انجام داد تا با ضربه سر دروارزه ولز را باز کند اما دیوس مدافع ولزی با تاثیر کوچکی را با دستش به توپ گذاشت اما این خطا از چشمان داور آلمانی به دور ماند که اعتراض انگلیسی‌ها را به همراه داشت.

فشارهای انگلیس رفته رفته زیاد شد. رونی یک کرنر از سمت راست بر روی دروازه ولز فرستاد و اسمالینگ با ضربه سر خودش خطری جدی را روی دروازه هنسی ایجاد کرد و توپ با فاصله بسیار کمی به بیرون رفت.

برخلاف روند بازی، ولز توانست بوسیله گریت بیل ستاره کهکشانی‌ها به گل برسد. یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه برای ولز مهیا شد و بیل با شوت سرکش و تماشایی‌اش دروازه جو هارت را باز کرد.

نیمه دوم بازی با حملات انگلیسی‌ها آغاز شد اما ولزی‌ها در دفاع هوشمندانه عمل کردند. انگلیس از هر سمت که به طرف دروازه ولز حمله می‌کرد به در بسته می‌خورد.

رونی در دقیقه 55 بازی از بیرون محوطه جریمه با یک ضربه فنی دروازه هنسی را به خطر انداخت ولی دروازه ولز هوشمندانه توپ را به بیرون هدایت کرد.

اما انگلیسی‌ها دست بردار نبودند و استرلینگ در دقیقه 56 توپی را روی دروازه ولز فرستاد و مدافع ولزی به اشتباه توپ  را برای واردی مهاجم انگلیس مهیا کرد او نیز قدر این موقعیت را دانست و به زیبایی آن را به گل تبدیل کرد.

انگلیسی‌ها در ادامه بر بازی سوار شدند و چندین موقیعت داشتند از جمله این موقعیت‌ها لالانا شوت سرکشی را به طرف دروازه ولز زد ولی مدافع ولز آن را دفع کرد.

رونی در دقیقه 61 بازی دوباره سانتری را روی دروازه ولز انجام داد، توپ در دهانه دروازه ولز سرگردان بود و بازیکنی از ان استفاده نکرد و در نهایت مدافعان ولز این توپ سرگردان را دفع کردند.

در دقیقه 67 لدلی بازیکن ولز مصدوم شد و به ناچار اولین تعویض یاران بیل انجام شد و به جای او ادوارز به میدان آمد.

ولز دومین تعویض خود را در دقیقه 72 انجام داد و کانو جای خود را به ویلیامز داد. در دقیقه 73 نیز لالانا جای خود را به راشفورد مهاجم جوان منچستر یونایتد داد.

در دقیقه 78 بازی رونی در داخل محوطه جریمه یک موقعیت بسیار خوب داشت، وی یک شوت تماشایی زد، اما دو مدافع ولز خودشان را به طرف توپ پرتاب کردند و مانع باز شدن دروازه‌شان شدند.

در دقیقه 91 بازی استوریچ با ظرافت گل دوم انگلیس را به ثمر رساند تا انگلیس با پیروزی این دیدار را به پایان ببرد.

این دیدار با نتیجه 2 بر یک به نفع انگلیس به پایان رسید تا انگلیس 4 امتیازی شد و صدر را از ولز 3 امتیازی در گروه B گرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان