منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۹
شناسه خبر: 285669
گروه :خبر
653707

این روزها با شور تبلیغاتی فضای پر جنب و جوشی در جزیره قشم بوجود آمده و کاندیدها به اشکال مختلف در حال رایزنی و مذاکره با شخصیتها و گروهها هستند تا خود را به کرسی نمایندگی برسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ساعت 8 شب یک میتینگ تبلیغاتی از سوی یک از کاندید های اصلاح طلب درشهرقشم برگزار شد که درآن طیف های مختلف در آن وجود داشتند و نقطه قابل تامل در این متینگ دزد خواندن دولت رییس جمهور سابق ایران در این متینگ بود .

 

 

یکى از حامیان آقاى دکتر براى حمایت از آقاى دکتر به جایگاه رفت وکلى از کاندیداى مورد نظرش تعریف و تمجید کرد و گفت دکتر ما با تمام کاندیداهاى مجلس و حتى باکسانى در حال حاضر در مجلس شوراى اسلامى فعالیت مى کنند یک فرق اساسى دارد و آن این است که دکترما به زبان عربى و هندى مسلط است و میتواند مثل بلبل انگلیسى صحبت کند که حاضرین بلافاصله شروع کردن به دست زدن ، آخرش ما متوجه نشدیم آن حاضرین به بلبله دست زدن یا به انگلیسى صحبت کردن آقاى دکتر !

 

 

بعد از اتمام بیانات حامى آقاى کاندید ، خود کاندید به پشت تریبون رفت و بعد از کلى تپق زدن ، از همه چیز و همه جا گفت الا از برنامه هاى خودش بعد از ورود به مجلس ، و بعدش شروع کرد به تعریف کردن از دولت روحانى که دولت یازدهم توانست تحریم ها را بردارد و در سیاست خارجى هم بسیار خوب عمل کرد و امیدواریم که در سیاست داخلى هم مؤفق عمل کند .

 

 

این کاندید درادامه تمام کاسه کوزه های اقتصادی را برسر دولت احمدی نژاد شکست و گفت : ما امروز هرچه در سیاست و اقتصاد داخلى مى کشیم از فساد اقتصادى دولت نهم و دهم است و آن دولت قبل دزد بوده است .

 

 

وی در خاتمه بیانات خود گفت : من اهل دروغ گویى نیستم و حقیقت گویى سرلوحه کار من است و در پایان مدعوین کلى با کف و سوت کاندید را تشویق کردند .

 

 

گفتنی است ” در این میتینگ تبلیغاتى دختران دانشجوى یکی از دانشگاه های قشم که از حامیان و برگزار کننده هاى این همایش به حساب مى آمدند بایک رنگ مشخص، روسری هاى خود را ست کرده فریاد بر مى زدند که دکتر حمایتت مى کنیم .

 

 

در پایان با ۵٠٠ دست پیتزاى یک نفره از شرکت کننده هاى این میتینگ که نامش را میتینگ پیتزایى گذاشته ایم پذیرایى کردند .

 
تردیدی نیست که  دراین دوره مردم با تبحری که در حوزه روانشناسی سیاسی به صورت تجربی پیدا کرده اند دیگر فریب وعده و وعید را کمتر خواهند خورد و به برنامه های قابل دفاع که جنبه اجرایی منطقی تری دارد بهتر رای خواهند داد .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت