منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
شناسه خبر: 285426
گروه :خبر
images

این روزها با شور تبلیغاتی فضای پر جنب و جوشی در جزیره قشم بوجود آمده و کاندیدها به اشکال مختلف در حال رایزنی و مذاکره با شخصیتها و گروهها هستند تا خود را به کرسی نمایندگی برسانند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ،ساعت 8 شب یک میتینگ تبلیغاتی از سوی یک از کاندید های اصلاح طلب درشهرقشم برگزار شد که درآن طیف های مختلف در آن وجود داشتند و نقطه قابل تامل در این متینگ دزد خواند دولت رییس جمهور سابق ایران در این متینگ بود .

 

 

یکى از حامیان آقاى دکتر براى حمایت از آقاى دکتر به جایگاه رفت وکلى از کاندیداى مورد نظرش تعریف و تمجید کرد و گفت دکتر ما با تمام کاندیداهاى مجلس و حتى باکسانى در حال حاضر در مجلس شوراى اسلامى فعالیت مى کنند یک فرق اساسى دارد و آن این است که دکترما به زبان عربى و هندى مسلط است و میتواند مثل بلبل انگلیسى صحبت کند که حاضرین بلافاصله شروع کردن به دست زدن ، آخرش ما متوجه نشدیم آن حاضرین به بلبله دست زدن یا به انگلیسى صحبت کردن آقاى دکتر !

 

 

بعد از اتمام بیانات حامى آقاى کاندید ، خود کاندید به پشت تریبون رفت و بعد از کلى تپق زدن ، از همه چیز و همه جا گفت الا از برنامه هاى خودش بعد از ورود به مجلس ، و بعدش شروع کرد به تعریف کردن از دولت روحانى که دولت یازدهم توانست تحریم ها را بردارد و در سیاست خارجى هم بسیار خوب عمل کرد و امیدواریم که در سیاست داخلى هم مؤفق عمل کند .

 

 

این کاندید درادامه تمام کاسه کوزه های اقتصادی را برسر دولت احمدی نژاد شکست و گفت : ما امروز هرچه در سیاست و اقتصاد داخلى مى کشیم از فساد اقتصادى دولت نهم و دهم است و آن دولت قبل دزد بوده است .

 

 

وی در خاتمه بیانات خود گفت من اهل دروغ گویى نیستم و حقیقت گویى سرلوحه کار من است و در پایان مدعوین کلى با کف و سوت کاندید را تشویق کردند .

 

 

گفتنی است ” در این میتینگ تبلیغاتى دختران دانشجوى یکی از دانشگاه های قشم که از حامیان و برگزار کننده هاى این همایش به حساب مى آمدند بایک رنگ مشخص، روسری هاى خود را ست کرده فریاد بر مى زدند که دکتر حمایتت مى کنیم .

 

 

در پایان با ۵٠٠ دست پیتزاى یک نفره از شرکت کننده هاى این میتینگ که نامش را میتینگ پیتزایى گذاشته ایم پذیرایى کردند .
تردیدی نیست که  دراین دوره مردم با تبحری که در حوزه روانشناسی سیاسی به صورت تجربی پیدا کرده اند دیگر فریب وعده و وعید را کمتر خواهند خورد و به برنامه های قابل دفاع که جنبه اجرایی منطقی تری دارد بهتر رای خواهند داد .

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند