منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 195231
گروه :خبر
IMG_4777-300x225

کارشناس مسائل سیاسی گفت : پیام شهدای غواص ایستادگی ومقاومت در مقابل دشمن جهت نیل به آرمان های الهی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مراد پور دهنوی کارشناس مسائل جهان اسلام در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد:انسان ها همواره در زندگی مادی خویش دچار فراموشی وغفلت می شوندوهمه ما نیازمند تذکر و تلنگری هستیم که غبارهایی که بر دل های ما مینشیند را بزداید .

وی با اشاره به تعبیرقران کریم که شهدا زنده اند و عندربهم یرزقون هستند افزود : شهدا هر از چندگاهی با حضورشان در خاک وطن می خواهند غبارها را از دلها بزداینداین نکته ای است که در پیام مقام معظم رهبری وجود دارد.

مرادپور با بیان اینکه شهدای پر افتخارغواص به ما آموختندآرمان های الهی برهرچیزی مقدم است اضافه کرد: شهدای پر افتخارغواص با اینکه دست بسته بودند اما تسلیم دشمن نشدند آنها به درس توکل به خداوند ایستادگی وشهامت ودفاع از حقوق اسلامی و ملی مان دادند و گفتند منافع اسلام وملت برچیزی مقدم است.

این کارشناس سیاسی اظهار داشت: حضور گسترده مردم از هرجنس وتیپی وگرایش سیاسی بیانگرعلاقه مندی ملت به آرمان ها وارزش های اسلامی است.

وی قدردانی ملت از قهرمانان ملی کشور دانست و بیان کرد :ملت به چنین قهرمانانی می بالد و ملت و مسئولان بایدراه شهدا را ادامه دهند و درمقابل شیاطین تسلیم نشوندهمانطورکه شهدای ما این گزینه رابه مانشان دادند .

مراد پور در تحلیل خود از پیام رهبری به مراسم شهدای غواص و اشاره ایشان به “لحظه های نیاز” خاطرنشان کرد :همان مواقعی که دچارغفلت می شویم وامدادی الهی را فراموش می کنیم که درشرایط فعلی که درحال مذاکرات هسته ای هستیم دشمن فشار می آورد تهدید می کنداما شهدا راه ایستادگی وتوکل به خداوند را به ما نشان می دهند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است