منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
شناسه خبر: 238258
گروه :خبر

گروه تروریستی داعش در جدیدترین پیام صوتی خود خطاب به روسیه در خصوص سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس A321 اعلام کرد که جعبه سیاه را بررسی کنید. ما هر وقت بخواهیم حقیقت را آشکار می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، گروه تروریستی ولایت سینا، شاخه داعش، با انتشار پیام صوتی در شبکه اجتماعی یوتیوب خط و نشان های جدیدی برای روسیه کشیده است.

پیام تند داعش خطاب به روسیه + عکس

در این پیام آمده است: “ولایت سینا مسئولیت سرنگونی هواپیمای مسافربری روسیه در شبه جزیره سینا در مصر را برعهده می گیرد. شما با تحلیل جعبه سیاه هواپیما به این موضوع پی خواهید برد. اما ما هر وقت بخواهیم حقیقت اصلی را بر ملا می سازیم. در خشم خودتان بمیرید!

این تهدیدات تروریست ها در شرایطی است که نیروی هوایی روسیه طی روزهای اخیر مواضع گروه های تروریستی را در سوریه به شدت بمباران کرده و خسارات و تلفات بسیار سنگینی را بر آنان وارد کرده و این امر موجب خشم تروریست ها شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور