منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶
شناسه خبر: 183836
گروه :خبر
image194760

امام جمعه مشهد با اشاره به مسئله هسته ای و مطالبه رهبر انقلاب که در روز توافق باید همه تحریم ها لغو شود افزود: تیم هسته ای لغو تحریم ها را در روند اجرای توافق می دانند و این موضوع با دستور مقام معظم رهبری زاویه دارد که برای ما قابل تحمل نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به نقل از راه دانا آیت الله علم الهدی در جمع شورای فرماندهی سپاه امام رضا(ع) اظهار کرد: امروز کینه، عداوت و بغض مردم نسبت به آل سعود کودک کش مثل صهیونیستها است. لذا تبریک و همراهی دولت با سعودی ها چه منطقی می تواند داشته باشد.

 

آیت الله علم الهدی با تاکید بر رشادت خلبان حامی کمک های مردی به یمن افزود: ریسک پذیری و خطر پذیری خلبان و کمک خلبان غیرنظامی هلال احمر مصداقی از شجاعت های نیروهای نظامی و آماده کشورمان در مواجه با هرگونه تعرض در برابر کشورهای منطقه می باشد.

 

امام جمعه مشهد همچنین با اشاره به مسئله هسته ای و مطالبه رهبر انقلاب که در روز توافق همه تحریم ها لغو می شود افزود: تیم هسته ای لغو تحریم ها را در روند اجرای توافق می دانند و این موضوع با دستور مقام معظم رهبری زاویه دارد که برای ما قابل تحمل نیست.

 

وی افزود: دشمن در موضوع هسته ای وارد عرصه ای شده که به دنبال تحقیر و تأخیر انداختن آرمان های انقلاب اسلامی است؛ چرا که زاویه با رهبری سرآغاز یک طلیعه و انحراف است و در این موضوع ما دلواپس و نگران هستیم.

 

امام جمعه مشهد ادامه داد: از ابتدای شروع نهضت انقلاب اسلامی تا امروز، بحران های زیادی وجود داشته که این بحران ها برای نظام مولد بوده است و دست به گریبان شدن با این سلسله مصائب و حوادث اقتدار بخش و توسعه انقلاب را در پی داشته است.

 

آیت الله علم الهدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات سال جاری آن را دروازه مردم سالاری دانست و اذعان داشت: تمامی فتنه گران در میدان تجدید حیات سیاسی خودشان قصد ورود دارند. وی پیرامون طرح استانی شدن انتخابات گفت: مسئله استانی شدن انتخابات مجلس بسیار فاسد و مفسد و منجر به ورود زورمندان و پولداران به مجلس می شود و باعث می شود متدینین و انقلابی ها از راهیابی به مجلس باز بمانند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: فتنه ۸۸ مصائبی را برای نظام به وجود آورد که ریزش برخی از نیروهای اثر بخش را به دنبال داشت که آن نیروها الان مقابل نظام ایستاده اند. وی افزود: هرچند ثابت شد نظام و رهبری در برابر فتنه آسیب پذیر نیست و این جریان باعث اقتدار نظام شده، اما جریان فتنه که درصدد براندازی نظام و رهبری بود امروز بازگشت خود را به نظام با تأیید رهبری محقق می داند.

 

امام جمعه مشهد در پایان خاطر نشان کرد: در منسجم کردن نیروهای انقلاب و حافظ ولایت رسالت سنگینی داریم و اگر ابتکار عمل را از دست دادیم غافلگیر خواهیم شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند