منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
شناسه خبر: 185013
گروه :خبر
IMAGE635669317498526250

دو دختر جوان که از مسافران کیش بوده و اقدام به سرقت از یک کلوپ غواصی کرده بودند، پس از دستگیری بعلت بدپوششی و حرکات خلاف شئون اسلامی، راز سرقتشان برملا شد.

به گزارش پشبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس سیدمرتضی اولادعلی مسئول اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه کیش با اعلام این خبر گفت: شخصی به هویت معلوم با ارائه شکایتی مبنی بر سرقت اموال قیمتی وی در یکی از کلوپ های غواصی کیش، درخواست پیگیری و رسیدگی کرد.

اولادعلی افزود: پس از برسی ماموران پلیس آگاهی با مراجعه به کلوپ غواصی مورد نظر مشخص شد، متصدی کلوپ بعلت حواس پرتی به اشتباه کلید کمد وسایل یک مشتری را به دو دختر جوان داده و آنها با مشاهده اموال قیمتی داخل کمد شامل (دو عدد زنجیر طلا، دو عدد گوشی موبایل گرانقیمت ، دو عدد ساعت مچی گرانقیمت و دو عدد عینک آفتابی) طمع کرده و ضمن برداشتن وسایل از کلوپ، برای پس دادن و یا اعلام اینکه وسایل را اشتباهی تحویل گرفتند، مراجعه نکردند.

مسئول اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه کیش در ادامه گفت: در حالی که ماموران پلیس آگاهی در پی شناسایی دو دختر جوان در سطح کیش بودند، ماموران پلیس امنیت اخلاقی این فرماندهی در حین گشت زنی در سطح یکی از بازارها به دو دختر جوان که ضمن پوشش نامناسب، حرکات خلاف شئون اسلامی داشتند، برخورد می کنند.

وی ادامه داد: از آنجائیکه وضعیت پوشش این دوختر نامناسب بود پس از بررسی های بعمل آمده مشخص شد این دو نفر سوئیت شبانه ای بصورت غیرمجاز در سطح جزیره اجاره کرده اند. به همین دلیل هر دو نفر جهت بررسی موضوع به پلیس امنیت اخلاقی منتقل شدند.

ستواندوم سیدمرتضی اولادعلی اضافه کرد: با توجه به اضطراب و نگرانی دختران یاد شده و موضوع سرقت اموال در یک کلوپ توسط دو دختر، ماموران امنیت اخلاقی، احتمال دادند این دو همان افرادی هستند که پلیس آگاهی در تعقیبشان است.

وی خاطرنشان ساخت: بلافاصله با هماهنگی با ماموران آگاهی و مواجه حضوری متصدی کلوپ غواصی با این دو دختر، بلافاصله آنان را شناسایی کرد.

به گفته اولادعلی، این دو دختر نگون بخت که در برابر شواهد و قرائن موجود چاره ای جز اعتراف نداشتند، ضمن اظهار ندامت و پشیمانی به موضوع اقرار کردند و با هماهنگی مقام قضایی اکیپی از ماموران به همراه این دو نفر به سوئیت اجاره آنان مراجعه و کلیه اقلام یاد شده (دو عدد زنجیر طلا، دو عدد گوشی موبایل اپل، دو عدد ساعت مچی، دو عدد عینک آفتابی) را به صورت صحیح و سالم، کشف و طی تنظیم صورت جلسه تحویل مالباخته کردند و هر دو دختر جوان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

مسئول اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه کیش در پایان با توصیه به متصدیان مراکز گردشگری و تفریحی در سطح جزیره کیش از آنان خواست، در خصوص حفظ و نگهداری اموال و اشیاء مسافران و گردشگران اهتمام لازم را به خرج دهند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی