منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰
شناسه خبر: 272921
گروه :خبر
index
 

مسئول بسیج دانشجویی استان تکذیب کرد؛

پوشاندن ضعف فرهنگی دانشکده سما راه حل معضل نیست

مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: اوضاع فرهنگی کنونی دانشکده سما مطلوب آرمان‌های انقلاب اسلامی نیست و با وضعیت ایده آل خیلی فاصله دارد اگرچه این وضعیت به معنای نادیده گرفتن تلاش مسئولین امر نیست.

جواد بیژنی، مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با اشاره به جوابیه دانشکده سما بندرعباس در خصوص خبر هرمزپرس” دفتر فرهنگ یا دفتر سرهنگ” گفت: از آوردن عنوان بسیج دانشجویی در جوابیه دانشکده سما و هزینه نمودن از مسئول بسیج دانشجویی در جوابیه متعجب شدم چرا که اساسا آن یادداشت ارتباطی به بسیج دانشجویی ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار داشت: البته معتقدم هیچ مخاطب منصفی نمی تواند اوضاع فرهنگی کنونی دانشکده را مطلوب آرمانهای انقلاب اسلامی بداند و این با وضعیت ایده آل خیلی فاصله دارد اگرچه این وضعیت به معنای نادیده گرفتن تلاش مسئولین امر نیست.

وی افزود: معتقدیم همه ما در برابر مفهومی که “دانشگاه اسلامی” نام دارد فرسنگ ها فاصله داریم و پوشاندن ضعفها و کاستی ها کمک به حل مساله نخواهد کرد بلکه بر این باورم که می توان با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از ظرفیت مجموعه ها و شخصیت های فرهنگی دلسوز بر ابن ضعف ها فائق آمد.

وی تصریح کرد: بسیج دانشجویی آماده است که مشفقانه همه توان خود را در راه این آرمان بزرگ(تحقق دانشگاه اسلامی)به میدان بیاورد، و به کمک متولیان امر بشتابد.

بیژنی خاطرنشان کرد: پیشنهاد داریم مسئولین امر دانشجویی با توجه به حساسیت زمینه کاری سطح تحمل خود را در برابر انتقادات سازنده منتقدین بالا ببرند باشد که روزی این هدف بزرگ تحقق یابد.

 

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند