منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 281744
گروه :خبر
image643367

تو، از کجاوه ی بلند ماه ، والاتری و از ترجمه ی عمیق عشق ، برتر . با کدامین لغزش قلم می توان تفسیرت کرد ای بلندای نورانی. ای همیشه نام تو بر جهان تابان، صدای زنگ کاروان توست که می لرزاندمان .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  پوستر به مناسبت سالروز میلاد دختر شاه نجف حضرت زینب کبری(س) پیش روی ماست.

تو، از کجاوه ی بلند ماه ، والاتری و از ترجمه ی عمیق عشق ، برتر . با کدامین لغزش قلم می توان تفسیرت کرد ای بلندای نورانی و ما غرق در دردهایی که همیشه می سوزاندمان ، تو را در لحظه هایمان می کاویم . ای همیشه نام تو بر جهان تابان، صدای زنگ  کاروان توست که می لرزاندمان .

 

برای دریافت درسایز اصلی کلیککنید

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی