منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
شناسه خبر: 242421
گروه :خبر
image484966

رییس جمهوری روسیه گفت، روابط میان روسیه و انگلیس در حال حاضر در بهترین حالت ممکن نیست و همکاری‌های لازم باید برای آینده مورد تحلیل قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه در جریان دیدار با دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس در حاشیه نشست امروز (دوشنبه) گروه 20 در ترکیه گفت:‌ روابط میان مسکو و لندن در حال حاضر در بهترین حالت ممکن نیست و همکاری‌ها میان دو کشور نیازمند تحلیل است و باید برنامه‌هایی برای آینده در نظر گرفته شود.

 

پوتین در ادامه گفت:‌ با توجه به روابط دو جانبه میان دو کشور، ما روابط خوبی در حال حاضر نداریم و در برخی موارد نظیر حقوق بشر دارای اختلافاتی هستیم.

 

رییس جمهوری روسیه ادامه داد: یک مکانیسم خوب برای همکاری در بسیاری از موارد و زمینه ها باید ایجاد شود. به نظر من باید آنچه که در گذشته رخ داده را مورد تحلیل قرار داد و به آینده نگاه انداخت و برنامه‌هایی برای توسعه ارائه کرد.

 

اواخر اکتبر 2015 بود که سفیر روسیه در لندن اعلام کرد، دولت انگلیس به خاطر موضع روسیه در قبال سوریه و بحران اوکراین، روابط دیپلماتیک خود را با این کشور به حالت تعلیق در آورده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است