منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۵۸
شناسه خبر: 187296
گروه :خبر
81474821-6221657

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه پناه بردن اعراب به رهبران کفر و الحاد شرم‌آور است گفت: بسیار شرم آور است که رهبران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برای حل مشکلات اجتماعی خود متوسل به رهبران کفر و الحاد می‌شوند.

شیخ احمد عالی‌زاده،امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس  در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بین اینکه تلاش ملتهای مسلمان منطقه برای تغییر اوضاع اجتماعی کشورهایشان که مبتنی بر استبداد و تبعیض‌نژادی است، گفت: استکبار جهانی با حمایت‌های تسلیحاتی خود از رهبران مزدور و دست نشانده‌اش می‌خواهد به خیال پوچ و واهی خود این اراده و اختیار را از مردم به پاخواسته و مصمم منطقه سلب کند.

وی افزود: بسیار شرم آور است که رهبران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برای حل مشکلات اجتماعی خود متوسل به رهبران کفر و الحاد می‌شون.

عالی زاده اظهار کرد:دشمن می‌خواهد با ایجاد اختلاف و دو دستگی میان ملتهای منطقه و با استفاده از حربه اختلاف‌افکنی زمینه تجزیه این کشورها را فراهم کند، تا بدین وسیله به اهداف شوم خود نائل شود.

 

وی با اشاره به آیه 11 سوره مبارکه رعد اظهار کرد: اگرچه مشیت الهی فوق همه اراده‌ها و مشیت‌ها است لیکن پروردگار این اراده را نیز به ملت‌ها داده تا در سرنوشت خود دخالت مسقیم داشته باشند.
امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه ارزش صلح امام‌حسن(ع) با معاویه  از قیام امام‌حسین(ع) کمتر نیست، خاطر نشان کرد: رهبران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس راه صلح و سازش را در پیش بگیرند تابیش از این خون انسانهای بی‌گناه ریخته نشود و اهل یمن باید در برابر توطئه‌های دشمن صبور، مقاوم و پایدار باشند.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی