منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
شناسه خبر: 336942
گروه :خبر
13950417000190_PhotoA

یکی از افسران پلیس آمریکا شب گذشته یک سیاهپوست دیگر را که به درخواست خود این افسر پلیس در حال بیرون آوردن گواهینامه رانندگی‌ از داخل کیفش بوده، به ضرب گلوله به قتل می‌رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اداره پلیس «سن آنتونی» در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد،‌ یک مرد سی و دو ساله سیاهپوست در شهر «فالکون هایتس» در مینه‌سوتا در تیراندازی یک افسر پلیس در توقف پشت ترافیک کشته شده است.

بنا بر گزارش شبکه «سی بی اس»، این تیراندازی عصر چهارشنبه در این منطقه رخ داده است.

حین تیراندازی نامزد این مرد نیز به همراه دختر 4 ساله‌اش در داخل خود حضور داشتند. ظاهرا این افسر پلیس خودروی این مرد سیاهپوست را به دلیل نقض فنی در یکی از چراغ‌های خودرو متوقف می‌کند و مجوز رانندگی اش را از او درخواست می‌کند.

بنا بر این گزارش، این فرد سیاهپوست یک اسلحه نیز با خود همراه داشته که برای اینکه تنش‌های بیشتری در صورت کشف احتمالی این اسلحه توسط پلیس پیش نیاید، به این افسر اطلاع می‌دهد که یک اسلحه با مجوز همراه خود دارد.
در ادامه، این مرد سیاهپوست در حال بیرون آوردن مجوز رانندگی و مجوز اسلحه بوده که افسر پلیس مقابل چشمان دختر 4 ساله‌ این مردم سیاهپوست، چهار مرتبه به سمت وی شلیک می‌کند.

اداره پلیس مینه‌سوتا اعلام کرده که این حادثه در حال بررسی‌های بیشتر است.

افسر پلیس آمریکایی در حالی که مردم سیاهپوست را در داخل اتومبیل نشانه گرفته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است