منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
شناسه خبر: 258056
گروه :خبر
image574131

آلودگی هوا در چند روز اخیر موجب شد تا دانش آموزان تهرانی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته را در تعطیلات سپری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ آلودگی هوا در چند روز اخیر موجب شد تا دانش آموزان تهرانی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه این هفته را در تعطیلات سپری کنند.

محمد رستگاری معاون نظارت و پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران در خصوص ادامه روند آلودگی هوا گفته است: درروزهای سه شنبه و چهارشنبه این آلودگی ادامه می یابد و حتی تا حدودی نیز افزایش آلاینده‌ها بیشتر خواهد شد.

نمودارهای زیر هم بیانگر افزایش آلاینده ها و پایین بودن کیفیت هوای امروز تهران نسبت به روزهای گذشته است.

نکته‌ای که در میان حائز اهمیت است، این است که چرا با توجه به افزایش میزان آلاینده‌ها در روزچهارشنبه، مدارس استان تهران امروز تعطیل نیستند!

برخی این موضوع را مرتبط با سفر رئیس جمهور به شهرری می‌دانند و طنز‌هایی هم با همین محتوا در شبکه‌های اجتماعی در حال پخش شدن است.

از جمله‌ متن‌های طنزی که در شبکه‌های اجتماعی به موضوع بازگشایی مدارس در روز سفر رئیس جمهور به شهری اشاره می‌کند می‌توان به متن زیر اشاره کرد:

هوای تهران یهو پاک شد… بویژه شهرری!

هم زمان با سفر رییس جمهور به شهرری در روز چهارشنبه، هوای استان تهران -بویژه هوای شهرری- به یکباره پاک و مدارس تهران -بویژه شهرری!- در روز چهارشنبه باز شد.

سازمان محیط زیست هوای تهران -بویژه شهرری- را در روز چهارشنبه بسیار مناسب برای پیاده روی دسته جمعی، حمل بنر، حمل پلاکارد و شعار دادن اعلام کرد و از همه دانش آموزان تهرانی -بویژه دانش آموزان شهرری- خواست که برای حفظ سلامتی خود دو سه ساعت از ساعات درسی را در این هوای پاک و در مسیرهای تعیین شده به قدم زدن اختصاص دهند.

سازمان هواشناسی اعلام کرد از چهارشنبه بعد از ظهر هوای تهران -حتی شهرری- دوباره به حالت کثافت در خواهد آمد و همسر خانم ابتکار هیچ مسولیتی نسبت به این قضیه بعهده نخواهد گرفت!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است