منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۵۲
شناسه خبر: 334984
گروه :خبر
پس از پرواز- خانواده شهید قتالی- رفتارنیوز- 12تیر

سید مسعود قتالی از خانواده شهدای اهل سنت هواپیمایی ایرباس IR655 اظهار کرد: از روستای ما دژگان از توابع شهرستان بندرلنگه 14 نفر به شهادت رسیدند، آمریکا باعث شد روستای ما داغ دار شود، وقتی این خبر رسید مردم روستا نمی دانستند چه کار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید مسعود قتالی از خانواده شهدای اهل سنت هواپیمایی ایرباس IR655 که مورد حمله ناو آمریکایی وینسنس در 12 تیر 1367 قرار گرفت، در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، گفت: تشکر و قدردانی از مسئولین برای گرامی داشت یاد شهدای این حادثه دارم و تشکر ویژه از این که خانواده ما را قابل دانستند و دعوت نمودند.

 

وی افزود: از روستای ما دژگان از توابع شهرستان بندرلنگه 14 نفر به شهادت رسیدند، آمریکا باعث شد روستای ما داغ دار شود، وقتی این خبر رسید مردم روستا نمی دانستند چه کار کنند.

 

قتالی بیان کرد:  آن روز من ماشین فامیلمان را گرفتم تا برویم بندرعباس و مادر، خواهر و برادر شیر خواره ام  را به برسانم فرودگاه تا به دبی بروند، بلطی ها در کیف مادرم بود در راه محتویات شیر از شیشه بیرون ریخته بود و موقعی که رسیدیم متوجه شدیم که بلیط ها قابل خواندن نیستند، کادر فرودگاه از رفتن خانواده من  جلوگیری کردند اما با اسرار مادرم و خودم لحظات آخر موافقت شد و کارت پرواز صادر گردید.

 

وی یاد آور شد: پدر من چند سالی در عمارات مشغول به کار بود و ما معمولا در ایام تعطیلات به نزد پدر می رفتیم، من چون به سن قانونی 18 سال رسیده بودم به دلیل خدمت سربازی نمی توانستم بروم پیش پدر، به همین دلیل مادر، خواهر و برادرم رفتن به دبی، پدرم در فرودگاه منتظر دیدن آن ها بود، اما این دیدار میسر نشد و پدرم واقعا کمرش خم شد بود بعد از حادثه که به دیدار ما آمد چه رنج ها کشیده بود آن روز ها روزهای سختی بود.

 

قتالی در پایان تصریح کرد: جنازه خانواده من و 5 نفر دیگر پیدا شد و شش جنازه دیگر مفقود الاثر مانده است و قطعا اینان با شهادت در جایگاه بالایی قرار دارند و آمریکا عامل اصلی این حادثه باید به سزای اعمالش برسد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان