منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳
شناسه خبر: 239077
گروه :خبر
 

حسین شریعتمداری در جمع اصحاب رسانه بوشهر؛

پس از نفوذ رسانه ای، براندازی نظام مطرح می شود

مدیر مسئول روزنامه کیهان در جمع اصحاب رسانه استان بوشهر گفت: پس از نفوذ رسانه ای دشمن، براندازی نظام مطرح می شود که که نمونه بارز تلاش برای براندازی را در فتنه 88 مشاهده کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در جمع اصحاب رسانه استان بوشهر گفت: شرایط ما در حال حاضر بسیار خطیر است، ما در حال گذر از مرحله سختی هستیم.

وی افزود: با نگاه به گذشته مشاهده می کنیم که ما داستان های بسیاری را پشت سر گذاشته ایم که دستاورد های بسیاری نیز برای ما داشته است و به گفته حضرت امام (ره)همواره باید خود را با گذشته مقایسه کنیم.

شریعتمداری اظهار کرد: اگر جمهوری اسلامی منافع دشمنان را به خطر نیانداخته است پس این اعتلاف ها برای چیست، این قدرت جمهوری اسلامی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه هدف از نفوذ آسیب رساندن است، عنوان کرد: در جریان دستگیری اخیر عوامل نفوذ رسانه ای در کشور، خطر انفجار و کشتار نبود بلکه ماموریت نفوذ رسانه ای و هدف قرار دادن اعتقادات و ارزش های اصیل نظام اسلامی بود.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: موجودیت نظام سلطه با موجودیت نظام ما رابطه عکس دارد و موجودیت نظام ما را به خطر می اندازد.

وی یادآور شد: پس از  نفوذ دشمن، براندازی نظام مطرح می شود که که نمونه بارز تلاش برای براندازی را در فتنه 88 مشاهده کردیم.

وی با اشاره به اینکه دو سطح برای نفوذ وجود دارد خاطرنشان کرد: که یکی در مراکز تصمیم گیری که اکثرا مدیران ارشد مملکتی هستند صورت می گیرد که نفوذ در آن بسیار مشکل است و دیگری در کانون های تصمیم ساز است که بیشتر در سطح مشاورینی وجود دارد که مشاوره می دهند و ترسیم خط می کنند.

حسین شریعتمداری خطاب به اصحاب رسانه بیان کرد: شما باید نگاهتان جلوتر از بقیه باشد و یکی از وظایف شما دیدبانی است، شما باید افق  پیشرو را بهتر از دیگران ببینید.

وی ادامه داد: ما باید هم نقشه راه دشمن را خوب بشناسیم و هم باید برای مقابله با آن نقشه مناسب داشته باشیم.

این روزنامه نگار اصولگرا ابراز کرد: یکی از راه های شناخت منافقین سخنانشان است، اگر دیدید از مسوولین فعلی و قبلی نظام سخنانشان با خط نظام زاویه دارد، مراقب باشید و بررسی کنید.

مدیر مسئول رزنامه کیهان در خصوص عوامل نفوذی رسانه ای خاطرنشان کرد: مسائل بطور روزانه از طریق این افراد و به سر پل ها می رسید و از طریق آنها به سرپل های محدودتر و بعد به لندن و بیروت منتقل می شد و پس از تصمیم گیری تیترهای هدف دار و شبکه ای منتشر می شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی