منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
شناسه خبر: 346150
گروه :خبر
7777777777

مسؤول بسیج جامعه پزشکی شهرستان حاجی اباد از اعزام تیم پزشکی برای ویزیت رایگان به روستاهای محروم بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عباس سالاری،مسؤول بسیج جامعه پزشکی شهرستان حاجی اباد در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم از اعزام تیم پزشکی با همکاری گروه جهادی بسیج جامعه پزشکی به روستاهای محروم و کمتر توسعه‌یافته بخش مرکزی شهرستان حاجی اباد دهنو و باینوج برای ویزیت رایگان خبر داد.
وی افزود: این گروه براساس مردم پایه و حرکت خودجوش برنامه‌های خود را برنامه‌ریزی می‌کند و به مناسب دهه کرامت و نزدیکی به میلاد امام رضا(ع) کاروان سلامتی را با نام امام رئوف که شفای ما ایرانی‌ها دست اوست و گره مشکلاتمان کنار پنچره فولاد آقا امام رضا(ع) باز می‌شود، راه‌اندازی شده است.
مسؤول بسیج جامعه پزشکی حاجی اباد اضافه کرد: در این کاروان سلامت که با همکاری بسیج سازندگی شهرستان ، سپاه ناحیه مقاومت بسیج راه‌اندازی شده برای اولین بار از پزشکان متخصص دعوت به همکاری شد که با استقبال آنها روبه رو شدیم و با هماهنگی با دوستان منطقه هدف رو مشخص کردیم.
سالاری تصریح کرد: این جهادگران به منطقه دهنو و باینوج که از روستاهای بخش مرکزی حاجی اباد تشکیل شده عزیمت کردند و مورد استقبال مردم این روستاها قرار گرفتند و حدود 6 ساعت ویزیت رایگان توسط متخصص زنان و زایمان و اطفال دکتر عمومی و طرح پایش سلامت قند، وزن، فشارخون و بهداشت محیط مشاوره انجام شد.
این مسؤول در پایان یادآور شد: در این اردوی جهادی یک روزه اهالی روستاها علی‌الخصوص مادران توسط پزشک متخصص زنان و زایمان و پزشک عمومی ویزیت شدند و مشاوره بهداشت محیط، غربالگری قندخون، وزن، فشارخون نیز انجام شد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی