منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵
شناسه خبر: 342674
گروه :خبر
hormoz-333-2-1

کنوانسیون ملی دموکرات‌ها با سخنرانی هیلاری کلینتون پایان یافت اما اعتراضات در فیلادلفیا مقر برگزاری این مراسم و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در این شهر ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در ادامه اعتراضات علیه نظام و ساختار انتخاباتی در آمریکا، معترضان در فیلادلفیا بار دیگر ضمن آتش زدن پرچم آمریکا، علیه نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه شعار دادند.

از اولین روز برگزاری کنوانسیون ملی دموکرات‌ها در فیلادلفیا، همزمان با سخنرانی‌های افراد مختلف در این نشست، اعتراضات مخالفان سیاستهای و مواضع دولت فدرال آمریکا در این شهر ادامه داشته است.

معترضان در اعتراض به مواضع دولت فدرال آمریکا و همچنین در اعتراض به رژیم صهیونیستی، پرچم‌های آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.(اینجا و اینجا).

به گزارش راشا تودی، در روز پایانی نشست کنوانسیون ملی دموکرات‌ها در فیلادلفیا، معترضان باز هم در خیابان‌های شهر تظاهرات کردند و بار دیگر پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.

معترضان در روز پایانی نشست، بر لزوم تحقق انقلاب واقعی در آمریکا و خلاص شدن از «سیستم فاسد» انتخاباتی در این کشور تاکید کردند.

تظاهرات‌کنندگان با «جنایتکار جنگی» و «امپریالیست» خواندن کلینتون و «فاشیست» خواندن ترامپ، شعار می‌دادند که انتخاب آنها نباید محدود به این دو باشد.

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است