منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
شناسه خبر: 219783
گروه :خبر
ap94 (1)
 

سرپرست حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان:

پروژه ناتمام مجتمع فرهنگی هنری بندرعباس ۴ ساله شد

سرپرست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان هرمزگان گفت: پروژه احداث مجتمع فرهنگی و هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان در سال 90ساختمان آن در میدان انقلاب بندرعباس تخریب شد که به دلیل عدم اعتبار برای ساخت متوقف شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، انوشیروان پیشدار سرپرست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد:درحالیکه مقام معظم رهبری از حوزه هنری به عنوان پایگاه هنری انقلاب یاد می کنند، اما بی توجهی به این حوزه در استان غیر قابل تامل است.

 

 

پیشدار بابیان اینکه آغاز عملیات اجرایی مجتمع حوزه هنری که نقشه های آن برای احداث آن در زمینی به مساحت هزار مترمربع ودر 5طبقه آماده است، اظهار امیدواری کرد و افزودند: از طریق مدیریت عالی استان احداث این مجتمع وارد فاز اجرایی شود وهنرمندان حوزه هنری انقلاب اسلامی از مکانی مناسب وآبرومند برای فعالیت های فرهنگی وهنری بهره مند شوند واین پایگاه در اختیار هنرمندان انقلابی وارزشمند قرار گیرد.

 

 

وی با اشاره به اینکه با افتتاح مجتمع فرهنگی هنری بندرعباس و شاهد تولید آثار فاخر وارزشمند در این پایگاه هنری انقلاب باشیم و بی‌شک در جهت ارتقای فعالیت‌های این انجمن نیز مؤثر خواهد بود ،خاطرنشان کرد :این مجتمع شامل سینما، سالن آمفی تئاتر، نگارخانه، کلاس های آموزشی و مجموعه اداری است که بایستی در5طبقه ساخته شود.

 

 

سرپرست حوزه هنری انقلاب اسلامی استان هرمزگان تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح هفت میلیارد تومان است که توسط اداره کل راه شهرسازی باید احداث شود ودر اختیار حوزه هنری انقلاب اسلامی قرار گیرد.

 

 

پیشدارگفت : با توجه به استعدادهای فراوان فرهنگی و هنری در بین مردم به‌ ویژه جوانان  استان هرمزگان، خواهشمندیم هرچه زودتر تکلیف این مجتمع مشخص شود.

یکی از هنرمندان هرمزگانی افزود: هنرمندان استان هرمزگان 4 سال است در انتظار بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی این استان به سر می‌برند؛ پروژه‌ای که بهره‌برداری از آن می‌تواند تحولی مثبت در عرصه فرهنگ و هنر این استان باشد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی