منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
شناسه خبر: 209393
گروه :خبر
IMG_2720
 

مدیر بنادر و دریانوردی بندرعباس:

پروژه لایروبی بندرتیاب کلید خواهد خورد

مدیریت بنادر و دریانوردی شهید باهنر بندرعباس: 70میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای پروژه لایروبی به بندر تیاب اختصاص یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، محمد محسنی مدیریت  بنادر  و دریانوردی شهید باهنر بندرعباس  در جمع مردم بندر تیاب شهرستان میناب با بیان اینکه  لایروبی بنادر شرق استان در دستور کار قرار دارد افزود: اولین پروژه لایروبی بنادر شرق استان در بندر تیاب با تسهیلات بالغ بر 70میلیارد ریال در آینده ای نزدیک کلید خواهد خورد.

 

مدیر بنادر شرق استان هرمزگان بخش عمده مشکلات لنچ داران و ملوانان بندر تیاب را عدم اجرای لایروبی بندرگاه عنوان کرد و گفت: این پروژه در مدت زمان مشخص یکسال و 3ماه به بهره برداری خواهد رسید.

 

محسنی با اشاره به اینکه پروژه لایروبی در بخش حوضچه و کانال ورودی بندر  استارت خواهد خورد عنوان داشت: با انجام این پروژه دغدغه و مشکل لنچ داران از تردد لنچ های باری در بندرگاه رفع خواهد شد.

 

وی اضافه کرد: جزر و مد های دریایی اخیر باعث وجود سوانح دریایی و غرق شدن لنچ های باری مردم در دهانه ورودی در بندرتیاب شده که باعث مشکلات زیادی برای لنچ داران شده است.

 

لازم به ذکر است بندر تیاب یکی از بنادر تاریخی با قدمت زیاد در حوزه صادرات و واردات بوده که باوجود مشکلاتی از قبیل عدم لایروبی همچنان لنچ داران بندر تیاب به فعالیت خود در حوزه صادرات و وارات از طریق دریا ادامه می دهند.

 

انتهای پیام/س

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی