منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۴
شناسه خبر: 362254
گروه :خبر
41946820016

بانوی جهادگر هرمزگانی انجام امور اقتصادی و تولیدی را گامی موثر در خودکفایی و رشد اقتصادی کشور دانست و افزود: پروروش و تولید کرم ابریشم از جمله فعالیت های اقتصادی است که برای اولین بار در استان هرمزگان در حال انجام است.

فاطمه عبدلی، فعال اقتصاد مقاومتی هرمزگان در زمینه پرورش کرم ابریشم در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛گفت: پروروش و تولید کرم ابریشم از جمله فعالیت های اقتصادی است که برای اولین بار در استان هرمزگان در حال انجام است و من نیز جزو معدود افرادی می باشم که د راین زمینه فعالیت دارم.

وی پرورش کرم ابریشم را فعالیت اقتصادی سودآوری دانست و اظهار کرد:فروش پیله های کرم ابریشم در استان به صورت کاملا تضمینی است و فعالان این عرصه مانند دیگر واحدهای تولیدی نگران فروش تولیدات خود نمی باشند.

این بانوی جهادگر افزود:در سال جاری اولین دوره ای پرورش را آغاز کردم که در این مرحله بالغ بر 22 هزار کرم ابریشم را در دوره 40 روزه پرورش دادم و در این کار همسر و فرزندانم همراهم بودند.

وی یادآور شد: پیله های خشک با قیمت  18 هزار تومان و پیله های تر حدود 40 هزار تومان در بازار به فروش می رسد لذا کسانی که تمایل به فعالیت در این عرصه را دارند  می توانند سود به بسیار بالایی دست یابند.

عبدلی که خود دبیر آموزش و پرورش است و فرزندانش نیز در رشته های پرستاری و آزمایشگاهی فعالیت دارند انجام امور اقتصادی و تولیدی را گامی موثر در خودکفایی و رشد اقتصادی کشور می داند.

بانوی جهادگر اقتصاد مقاومتی هرمزگانی با تاکید بر انجام فعالیت های گروهی تصریح کرد:فعالیت های تولیدی و اقتصادی مستلزم فعالیت های تیمی و همراهی اعضا دارد لذا در این صورت می توان به موفقیت دست یافت.


انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است