منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
شناسه خبر: 229438
گروه :خبر

در جریان این پرواز، موتور هواپیما به علت نقص فنی به زمین سقوط کرد و منجر به آتش سوزی و حریق در منطقه شد. در پی این آتش سوزی، آتش نشانان توانستند حریق ایجاد شده را اطفا کردند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ساعت 7:30 صبح امروز یک فروند هواپیمای مسافربری که از فرودگاه مهرآباد پرواز کرده بود، در حوالی علی آباد قاجار از توابع استان تهران دچار نقص فنی شد.

 

در جریان این پرواز، یکی از موتورهای 4 گانه هواپیما به علت نقص فنی از دست رفته و خاموش شد. برخی منابع آگاه نیز از آتش سوزی و حریق موتور هواپیما خبر دادند. در پی آتش گرفتن موتور هواپیما، آتش نشانان در فرودگاه نیز توانستند حریق ایجاد شده را اطفا کنند.

 

در این باره لازم به ذکر است هواپیما پس از این نقص فنی، به سلامت در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست.

 

رئیس سازمان هواپیمایی کشور خبر داد: این پرواز که صبح امروز از فرودگاه مهرآباد تهران بلند شده بود، پس از خاموش شدن موتور شماره 3، توانست با 3 موتور دیگر پرواز را ادامه داده و در فرودگاه مهرآباد به زمین بنشیند.

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی