منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۸
شناسه خبر: 302218
گروه :خبر
702136

سایت اطلاعاتی اسرائیلی “دیبکا” اعلام کرد: تنها راه حل بقای روحانی و هاشمی رفسنجانی در قدرت، پرداخت اموال توسط آمریکا به ایران می باشد تا این اموال خرج تامین سلاح برای سپاه و جنگ های بی پایانش شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ “الوفد”، سایت اطلاعاتی اسرائیلی “دیبکا” اعلام کرد اوباما سبب درگیری های رو به افزایش رهبران ایران می باشد.

این سایت این سوال را مطرح می کند: چرا اوباما نقش ایران را در اجرای توافقنامه هسته ای می ستاید، با وجود اینکه مفاد توافقنامه را اجرا نمی کند، و حتی با رفع تحریم ها و پرداخت اموال بیشتر برای بهبودی اقتصادش به ایران پاداش داد، و با وجود این هیچ تفاوتی حاصل نشد و شاخص رشد اقتصادی در ایران تغییری نکرد؟
سایت اسرائیلی در ادامه می افزاید سیاست اوباما در ایجاد اختلاف بین دو گروه صاحب قدرت در ایران بسیار موثر واقع شد و باعث ظهور اختلاف بین رهبر ایران و رئیس جمهور این کشور و همپیمان سیاسی آن هاشمی رفسنجانی شد. به عبارت دیگر تنها راه حل بقای روحانی و هاشمی رفسنجانی در قدرت، پرداخت اموال توسط آمریکا به ایران می باشد تا این اموال خرج تامین سلاح برای سپاه و جنگ های بی پایانش شود.
در نهایت سایت اسرائیلی دیبکا می نویسد: دولت اوباما این حقیقت اساسی را از عموم مردم در آمریکا و غرب مخفی نگه داشته است اینکه این توافقنامه را با “حسن روحانی” رئیس جمهور ایران و “محمد جواد ظریف” وزیر خارجه این کشور امضا کرده است، نه با رهبر فعلی ایران “آیت الله علی خامنه ای” و رهبران دینی و فرماندهان سپاه ایران.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است