منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹
شناسه خبر: 256738
گروه :خبر
image534383

بر اساس گزارشی که به نقل از هاشمی رفسنجانی در روزنامه خانوادگی (آرمان) منتشر شده است، رفسنجانی به صورت غیر مستقیم به رساندن سکه، پول طلا و موبایل به این مجرم بزرگ اقتصادی در زندان اعتراف کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مهدی هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی بیست و یکم خرداد 1394 به جرم اختلاس و رشوه به 10 سال زندان محکوم شد.

 

این مجرم بزرگ اقتصادی که از حمایتهای پدرش به شدت منتفع شده است و حتی اکبر رفسنجانی به خاطر به زندان افتادن پسرش، دادگاه را غیر قانونی و غیر شرعی خواند پس از ورود به زندان هم رویه دست به رشوه بودن خود رادادامه داد به گونه ای که از وی در زندان بیش از 30 سوه طلا، موبایل و … کشف شد.

 

اما اکبر هاشمی رفسنجانی به جای تقبیح جرائم اقتصادی آقازاده اش که به اعتبار او با شرکت های بزرگ استات اویل و توتال وارد معامله شده و دشوهددریافت کرده است، اورا یک رابین هود برای حل مشکلات رندان معرفی می کند.

 

اکبر هاشمی رفسنجانی بدون اشاره به فرار طولانی مدت مهدی هاشمی به لندن از هراس محاکمه اورا دارای یک دکترای نا تمام از آکسفورد معرفی کند…

 

بر اساس این گزارش که به نقل از هاشمی رفسنجانی در روزنامه خانوادگی آنها (آرمان) منتشر شده است، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت غیر مستقیم به رساندن سکه و پول طلا و موبایل به این مجرم بزرگ اقتصادی در زندان اعتراف کرده است.

 

اکبر رفسنجانی که چندی پیش از پسرش بیش از 30 قطعه سکه طلا، دلار و موبایل در اوین کشف شد، گفته است: مهری از ما برای کمک به فقرای زندان پول می گیرد.

 

وی همچنین در مورد پسرش که با در دست داشتن مقادیر زیادی سکه و طلا در زندان و سابقه و مهارت مهدی هاشمی به رشوه گیری و رشوه دهی در فضای عمومی به “مجرم بابا” مشهور شده است و خطری برای سلامت اندرزگاه های اوین محسوب می شود، می گوید: او سرگرم است! و به فکر حل مشکلات زندان است….

 

هاشمی رفسنجانی همچنین تلویحا شرایط زندان را برای پسر مجرمش مرفه ارزیابی می کند و می گوید: آنقدر که برای ما سخت است برای او دشوار نیست…

 

گفتنی است سخن گفتن بی پروای هاشمی رفسنجانی از پسر زندانیش در میان مردم نشان از اوج سقوط خانواده رفسنجانی در عادی شدن جرائمی مانند رشوه و اختلاس است.

 

گفتنی است با وجود این شرایط تقریبا همه خانواده هاشمی خود را برای ورود به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نامزد اعلام می کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است