منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
شناسه خبر: 220880
گروه :خبر
46085_PhotoA

سیدهدایت‌الله جهان‌آرا پدر شهید محمد جهان‌آرا فرمانده سپاه خرمشهر در دفاع مقدس صبح امروز پنج‌شنبه بر اثر بیماری قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران درگذشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سیدهدایت‌الله جهان‌آرا پدر شهید محمد جهان‌آرا فرمانده سپاه خرمشهر در دفاع مقدس صبح امروز پنج‌شنبه بر اثر بیماری قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران درگذشت.

سیدهدایت‌الله علی‌رغم اینکه خود پدر شهید بود اما رشادت‌هایی نیز در راه مقابله با ظلم و مبارزه با رژیم بعث عراق داشت او پیش از پیروزی انقلاب با رژیم طاغوت مبارزه می‌کرد و حتی در یکی از گروه‌های مبارز خرمشهر به نام حزب‌الله حضور فعال داشت و مبارزه را از همانجا آغاز کرد. فرزند او محمد جهان‌آرا نیز از فرماندهان شجاع سپاه پاسداران بود که پس از تشکیل سپاه در خرمشهر به آنجا رفت و تا زمانی که به شهادت نرسید دست از مبارزه برنداشت.

گفتنی است، هشتم مهر سال 60 روزی بود که محمد به همراه 4 فرمانده بزرگ دیگر جنگ یعنی سرلشکر فلاحی، سرتیپ نامجو، سرتیپ فکوری و شهید یوسف‌ کلاهدوز قائم مقام سپاه پاسداران به شهادت رسید و نام پرافتخار پدر شهید بودن را بر سینه سید هدایت‌الله برجای گذاشت.

مراسم تشییع این مرد مجاهد و پدر شهید متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است