منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
شناسه خبر: 364648
گروه :خبر
4j8a1643-as-smart-object-1

پدر شهیدان مؤید، صادق و سجاد از فرزندان شهید خود می گوید و به سه مجاهدی که هم اکنون در نبرد موصل دارد افتخار می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مؤید فرزند جعفر یکی از صدها شهیدی است که علی رغم عراقی بودنشان در کنار رزمندگان اسلام قرار گرفتند و به جنگ صدام بعثی رفتند.

این شهید با عضویت پنج ساله در سپاه بدر رشادتهای زیادی را به نمایش گذاشت اما در هور هویزه به دست دشمن بعثی اسیر شد و در زندانهای بعثی پس از تحمل شکنجه های فراوان مزدوران این رژیم به درجه رفیع شهادت رسید.

فرزند دیگر جعفر یعنی صادق پس از سقوط نظام بعثی در گارد محافظین بزرگان عراقی عضو شد و در انفجار تروریستی که عزالدین سلیم را هدف قرار داد به شهادت رسید و سجاد، شهید سوم این پدر صبور در راه دفاع از اسلام و مقدسات مدافع حرم شد تا در عملیات آزادسازی صلاح الدین به درجه رفیع شهادت برسد.

پدر سه شهید با افتخار بیان می کند که فرزند چهارم و دو نوه دیگر از فرزندان شهید صادق در نبرد موصل مشارکت دارند و می گوید اگر فرزندان دیگری نیز داشت آنها را فدای اسلام و مقدسات اسلامی می کرد.

وی پس از اسارت فرزند اولش در ایران زندگی می کرد و از مسئولین کشور رضایت داشت اما گویا پس از سقوط نظام صدام و بازگشتش به عراق مورد بی توجهی قرار گرفته اما می گوید من فرزندانم را فدای اعتقادم به امام خمینی و مقدسات اسلامی کردم و از هیچکس چشمداشتی ندارم.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت