منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹
شناسه خبر: 328443
گروه :خبر
hormoz

قصابان آلمانی برای ثبت رکورد گینس، سوسیسی 161.5 متری پختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،” تعدادی از قصابان شهر “اولم” در آلمان درازترین سوسیس جهان را پختند. این درحالیست که گیاهخواران از این اقدام که باعث کشته شدن تعداد زیادی از حیوانات شده است، انتقاد کردند.

روز گذشته صدها نفر از مردم محلی آلمان در امتداد رودخانه “دانوب” جمع شدند. بسیاری از آنها مشتاق بودند با این غذای  جالب سلفی بگیرند.  گفته می شود طول این سوسیس 161.5 متر است و توانسته است رکورد قبلی 100.2 متر را بشکند. وزن این سوسیس 1.2 تن گزارش شده است. قصابها به امید ثبت رکورد در کتاب گینس دست به این اقدام زدند.

این نوع سوسیس بیشتر در جنوب آلمان، اتریش و بخشهایی از سوئیس پخته می شود. برای پخت آن از گوشت گوساله و خوک و پیاز استفاده می شود. برخی حتی پنیر یا ترشی نیز به آن اضافه می کنند.

این در حالیست که تنها چند صد متر دورتر از شهر “اولم،” تعدادی از گیاهخواران به مخالفت با این اقدام پرداختند. “مارکوس بارت،” عضو جامعه گیاهخواران اعلام کرد تاکنون مشخص نشده است چه تعداد حیوان برای پخت این سوسیس کشته شده است. اما وی تعداد آنها را 65 خوک پیش بینی کرد. این درحالیست که “ریمون هورمن،” یکی از قصابان اعلام کرد حدود 10 خوک و یک گاو برای پخت این غذا استفاده شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی