منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۶
شناسه خبر: 190368
گروه :خبر

وزیر خارجه آمریکا در شهر سیونزیه فرانسه، در 40 کیلومتری جنوب شرق مرز سوئیس هنگام دوچرخه سواری دچار شکستگی پا شد و سفرش به چهار کشور را لغو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، جان کری، وزیر خارجه آمریکا امروز(یکشنبه) در پی حادثه‌ای هنگام دوچرخه سواری در شرق فرانسه با هلی‌کوپتر به بیمارستانی در سوئیس منتقل شد.

پس از انجام رادیولوژی در بیمارستان سوئیس اعلام شد که وزیر خارجه آمریکا از ناحیه استخوان ران پای راست دچار شکستگی شده است. وی قرار است برای ادامه درمان به بوستون آمریکا منتقل شود.

جان کربی، سخنگوی کری گفت: وزیر خارجه با هلی‌کوپتر امداد به بیمارستان HUG ژنو منتقل شد. شرایط جسمانی وی در حال حاضر باثبات است و هوشیاری خود را از دست نداده است.

کربی گفت که ادامه درمان کری توسط همان پزشکی انجام می‌شود که پیش از این استخوان لگن وی را عمل کرده بود.

به این ترتیب کری قادر به ادامه برنامه خود برای سفر به چهار کشور نیست. کری قرار بود برای دیدار با پادشاه و نخست‌وزیر اسپانیا راهی مادرید شده و سپس برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با داعش دو روز در پاریس باشد.

دوچرخه سواری کری بخشی از برنامه‌های وزیر خارجه آمریکا در سفرهای دیپلماتیکش محسوب می‌شود و وی اغلب دوچرخه‌اش را با خود همراه دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است